تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 127697 تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات با انتشار گزارش عملکرد اردیبهشت،تراز عملیاتی منفی ۱۶۱ میلیارد تومانی را ثبت کرد که نسبت به دوره مشابه گذشته،حکایت از بهبود قابل توجه وضعیت عملیاتی دارد.

به گزارش بانک مردم، بانک صادرات که با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی، دومین بانک بزرگ بورسی بشمار می رود، گزارش عملکرد دومین ماه دوره مالی جاری را منتشر کرد.

بر این اساس،”وبصادر” در این مدت ۱٫۰۱ میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و مبلغ ۱٫۱۷ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در دومین ماه سال ۹۸ تراز عملیاتی منفی ۱۶۱ میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

این در حالی است که در دوره مشابه سال گذشته، درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی ۸۱۸٫۷ میلیارد تومان در مقابل پرداخت ۱٫۱۰ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری بوده و در نهایت تراز عملیاتی منفی ۲۸۴ میلیارد تومانی را به دست آورده است.

حال با قیاس تراز منفی ۱۶۱ میلیاردی اردیبهشت سال جاری به نسبت تراز منفی ۲۸۴ میلیاردی مدت مشابه سال قبل متوجه بهبود قابل توجه در وضعیت عملیاتی بانک و احتمال مثبت شدن تراز بانک طی ماه های آتی خواهیم شد که همین امر زمینه ساز تحقق وعده مدیران “وبصادر” درخصوص سودآور شدن بانک طی سال جاری خواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
697 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه