تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 128412 تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت بیمه دانا در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۳۳۷ ریال سود محقق کرده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، براساس اطلاعیه ای که در سامانه کدال منتشر شده، شرکت بیمه دانا در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۳۳۷ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد رشد داشته است.

در این اطلاعیه علت رشد ۲۰ درصدی عمدتا به دلیل شناسایی یک هزار و ۱۳ میلیارد ریال سایر درآمدهای بیمه‌ای عنوان شده است. براین اساس این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ مبلغ ۳۴۳.۴۶۲ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

در این دوره، حق بیمه صادره بیمه دانا مبلغ ۳۱.۰۱۶.۷۹۴ میلیون ریال عنوان شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل از آن ۲۶ درصد افزایش نشان می‌دهد. همچنین درآمدهای حق بیمه ای بیمه دانا نیز با ۱۶ درصد افزایش نسبت به سال ۹۶ به مبلغ ۲۲.۲۳۸.۹۶۱ میلیون ریال رسیده است.

صورت های مالی بیمه دانا نشان می‌دهند که همزمان میزان خسارت پرداختی این شرکت نیز ۲۱.۲۲۵.۴۶۰ ملیون ریال بوده که نسبت به سال قبل از آن ۲۸ درصد رشد یافته است.

اطلاعیه بیمه دانا

Twitter Google+ Facebook
592 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه