تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 128711 تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: انتقال وجه بین برنده و بازنده جدیدترین شیوه ای است که سایت های قمار به آن روی آورده اند.
به گزارش خبرنگار بانک مردم پس از اینکه سال گذشته شبکه بانکی با تأکیدات بانک مرکزی و پلیس فتا محدودیت های بسیاری را برای سایت های قمار ایجاد کرده بود به تازگی این سایت ها از روش های جدیدی استفاده می‌کنند.
این سایت های که آزادانه در حال فعالیت بوده و فیلتری نیز بر روی آنها اعمال نشده است در کانال های تلگرامی تبلیغات وسیعی انجام میدهند.
شیوه جدید این سایت ها انتقال وجه بین برنده و بازنده می باشد٬ بدین گونه که اگر شخصی بخواهد به سایت واریز وجه انجام دهد مستقیماً به حساب برنده ای که درخواست وجه از سایت زده منتقل می‌کند.
با این کار عملا نقش شرکت و سایت گرداننده قمار از بین رفته و ردیابی آن توسط دستگاه های نظارتی به سختی صورت می گیرد.
برنده و بازنده نیز که مبدا و مقصد پول آنها مشخص و بین یکدیگر انتقال وجه داده اند بی خبر از روش جدید سایت های قمار گرفتار مسائل حقوقی دادگاهی وشکایت می شوند.
در این بین متاسفانه شبکه بانکی رغم محدودیت‌های گسترده‌ای که برای سایت های قمار تدارک دیده اما هنوز در مقابل ترفند های جدید متزلزل نشان می‌دهد.
وجود تعداد زیاد اپلیکیشن های موبایلی برای عملیات انتقال وجه و یا خرید از درگاه های اینترنتی از جمله دلایل ای است که نظارت بر عملیات بانکی را سخت کرده است.
در این بین برخی از اپلیکیشن های موبایلی با سوء استفاده از این شرایط از روش‌های جدید نظیر انتقال کارت به شبا نیز استفاده می کنند.
این اپلیکیشن های موبایلی براحتی در تبلیغات خود عنوان می‌کنند که می‌توانند محدودیت ۳ میلیون تومانی کارت به کارت را با ترفندهای بومی خود افزایش دهند.
ترفند هایی که متاسفانه مورد استفاده سایت های قمار قرار گرفته و مشکلات زیادی را برای مراجعه کنندگان به این سایت ها ایجاد کرده است.

Twitter Google+ Facebook
1,654 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه