تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 129025 تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: آمارهای معاملات تالار شیشه‌ای در هفته سوم خرداد ماه نشان می‌دهد که ارزش معاملات با ۱۱۸ درصد و شاخص کل بورس با ۲.۸۱ درصد افزایش نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، بر مبنای اطلاعات منتشر شده، در پایان معاملات هفته سوم خرداد ماه سال جاری، شاخص کل با با ۶.۳۶۹ واحد افزایش معادل ۲.۸۱ درصد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۳۳.۳۵۳ واحد رسید.

بازار اول و دوم

بر اساس این گزارش، شاخص بازار اول با ۴.۴۶۸ واحد افزایش به رقم ۱۷۲.۹۳۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۳.۷۱۵ واحد افزایش به ۴۵۹.۶۷۱ واحد رسید و به این ترتیب شاخص بازار اول ۲.۶۵ و شاخص بازار دوم  با ۳.۰۸ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

ارزش کل معاملات

از سویی دیگر، در ۵ روز کاری هفته سوم خرداد ماه، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۸۵.۳۵۳ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۱۱۸ درصد کاهش یافته است. نگاهی به اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که در این بازه زمانی تعداد ۲.۶۵۱۳ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و۷۱۲ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۷۴ درصد و ۸۰ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله

افزون بر این در پایان هفته سوم خرداد ماه سال جاری، تعداد ۳۷۸ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۴.۱۹۷ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب حجم و ارزش کل معاملات آن با ۱۸۱ درصد و ۱۹۴ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شد.

آمار معاملات تالار شیشه ای

Twitter Google+ Facebook
341 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه