تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 130911 تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حمایت بانک ملت مقام نخست مسابقات جهانی روبوکاپ ۲۰۱۹ سیدنی استرالیا را کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری “بانک مردم”، تیم روباتیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین (MRL) که با حمایت بانک ملت در مسابقات جهانی روبوکاپ ۲۰۱۹ شرکت کرده بود به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.
در این مسابقات که از ۱۱ تا ۱۷ تیر (۲ تا ۸ جولای) در سیدنی استرالیا برگزار شد تیم هایی از کشورهای سراسر جهان از جمله ایران، استرالیا، هلند، برزیل، فرانسه، ژاپن، آلمان، آمریکا، چین، کانادا، سنگاپور، مکزیک، تایلند، اندونزی و… شرکت داشتند.
مسابقات جهانی روبوکاپ ۲۰۱۹ در چند رشته برگزار شد که در لیگ ربات فوتبالیست انسان نما، تیم روبوکاپ دانشگاه آزاد قزوین قهرمان شد و همچنین در بخش Drop in تیم ربات انسان نمای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست را کسب کرد.

در لیگ ربات شبیه ساز امداد نیز تیم MRL قزوین به مقام اول دست یافت.
همچنین در لیگ ربات مجازی تیم MRL توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند.

در لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام سوم مسابقات را از آن خود کرد. در لیگ ربات‌های صنعتی و در بخش رقابت فنی نیز، تیم MRL مقام اول را به دست آورد.

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با کسب ۳ مقام قهرمانی در بخش رقابت اصلی، ۲ مقام اول در بخش رقابت فنی و یک مقام سوم در بخش رقابت اصلی، با کسب ۶ مقام برتر به کار خود در مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا ۲۰۱۹ پایان داد.

Twitter Google+ Facebook
626 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه