تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 131785 تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۸
بانک اسلامی قطر

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک اسلامی قطر (QIB) جایزه بهترین بانک اسلامی قطر در اتحادیه بانکداران عرب (WUAB) در سال ۲۰۱۹ را از آن خود کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از پرتال بانکداری اسلامی، بانک اسلامی قطر (QIB) جایزه بهترین بانک اسلامی قطر در اتحادیه بانکداران عرب (WUAB) در سال ۲۰۱۹ را از آن خود کرده است، ایده اعطای این جایزه توسط مجله اجرایی بانکداری مطرح شده است.

بانکداران و تصمیم‌گیران ارشد از نهادهای مالی، دولت، نظارتی و کسب و کارها در سراسر خاورمیانه و منطقه شمال آفریقا در این مراسم گرد هم جمع شدند تا بهترین رویکردهای نهادی و دستاوردهای برجسته در سال ۲۰۱۸ را به رسمیت بشناسند. این پنجمین مراسم سالانه WUAB در راستای تعالی و ارتقای دستاوردهای بانکداری عرب بود که یک گروه پوششی برای بیش از ۵۰۰ بانکدار در منطقه عرب و در سراسر جهان است.

براساس گزارش به نقل از سایت خبری MENAFN، باسل جمال، مدیر اجرایی گروه QIB، اظهار داشت: این جایزه بازتاب‌دهنده‌ وابستگی واقعی به نهادهایی است که برای ایجاد موسسات مالی منطقه عربی و ارتقای استانداردها و رویکردهای بانکداری و مالی همکاری می‌کنند تا از این طریق شهرت این منطقه به عنوان یک کانون بزرگ برای بازارهای مالی بین‌المللی را تقویت کنند.

استراتژی رشد QIB سازنده‌ی جایگاه آن به عنوان یک بانک پیشرو و برخوردار از روابط عمیق و ریشه‌دار با مشتریان و تعامل قوی با جوامع محلی است. استراتژی این بانک با چشم انداز ملی ۲۰۳۰ قطر و تعهد دولت قطر به سرمایه‌گذاری در زیرساخت این کشور، تنوع‌بخشی به اقتصاد و توسعه یک بخش خصوصی قوی، ارتباط تنگاتنگی دارد.

جمال اذعان داشت: ما به طور مداوم بهترین عملکرد را در بازار داشته‌ایم، روابطمان را با مشتریانمان تقویت کرده و نتایج چشمگیری برای سهامداران بانک به ارمغان آورده‌ایم. این وضعیت ما را پیشگام شبکه مالی و بانکی در قطر و فراتر از آن قرار داده است.

Twitter Google+ Facebook
835 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه