تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 131996 تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و مجلس گفت: ایجاد شفافیت و همچنین یکپارچه سازی سامانه‌های بانکی لازم است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا ،محسن بیگلری با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر جهت جلوگیری از فرارهای مالیاتی، گفت: حساب های اجاره ای در سال های اخیر به مفاسد اقتصادی بسیاری دامن زده است.

بیگلری افزود: خوشبختانه ورود دولت برای بررسی این موضوع و جدیت وزیر اقتصاد در این حوزه می تواند جلوی تخلفات عدیده و بیش از این را بگیرد.

وی گفت: بسیاری از افراد با این شیوه به رانت های متعدد دست یافته و مشکلات عدیده ای را برای اقتصاد و حتی شبکه بانکی ایجاد کرده اند. این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه شفافیت سیستم بانکی و مالی کشور ضرورت دارد، افزود: با ایجاد شفافیت و همچنین یکپارچه سازی سامانه های بانکی جلوی این حربه مفسدان اقتصادی نیز گرفته خواهد شد.

بیگلری با بیان اینکه سیستم بانکی در کشور باید به سمت به روز رسانی هر چه بیشتر عملکرد خود حرکت کند، تصریح کرد: وزارت اقتصاد و بانک مرکزی باید گزارش هایی از برخوردهای مستمر خود یا چنین تخلفاتی به مجلس ارایه کنند.

Twitter Google+ Facebook
187 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه