تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 133547 تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه بیمه به همت روابط‌عمومی بیمه‌مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بانک مردم در این مراسم باشکوه که با حضور ارباب جراید در محل باغ کتاب تهران برگزار شد، غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه و جمعی از مدیران عامل بیمه سراسر کشور نیز حضور داشتند.

این مراسم ابتدا با نمایش یک فیلم سینمایی آغاز شد و سپس با رونمایی از تندیس خبرنگاران به پایان رسید. بدین ترتیب با توجه به اینکه این مراسم در باغ کتاب و با نمایش فیلم سینمایی و رونمایی از یک مجسمه عجیب و غریب برگزار شد می‌توان مراسم بیمه مرکزی را فرهنگی‌ترین مراسم روز خبرنگار دانست.

در این مراسم ابتدا غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه‌مرکزی روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت و در ادامه مصطفی زندی، مدیرکل روابط‌عمومی بیمه‌مرکزی اعلام کرد که تندیس ویژه خبرنگاران توسط بیمه‌مرکزی تهیه شده است. وی در توصیف این تندیس گفت: در این تندیس علائمی همچون هدهد که پرنده خبرسان است، لنز دوربین که در چشم این هدهد قرار داشت و همچنین دست و قلم وجود دارد که اشاره به‌کار خطیر خبرنگاری دارد. در ادامه این مراسم غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه‌مرکزی به همراه سعید تقی‌پور، مدیرکل سابق مطبوعات داخلی به نمایندگی از مطبوعات از این تندیس رونمایی کردند.

مجسمه‌ساز این مجسمه عجیب و غریب و در عین حال جالب آقای وحید امین است.

Twitter Google+ Facebook
161 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه