تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 133778 تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پنج بانک موسسه اعتباری نظامی ملزم به درج عبارت “وابسته به بانک سپه” در تابلوهای خود شدند.

به گزارش بانک مردم، کمیته ادغام بانکهای نظامی ، الصاق برچسب وابستگی به بانک سپه را در دستور کار بانکهای ، انصار ، قوامین ، مهر اقتصاد ، حکمت ایرانیان و موسسه کوثر قرار داده و تا اوایل شهریور این برچسب در زیر تابلو ها و پشت شیشه تمام بانکهای نظامی میبایست نصب گردد.

طبق ابلاغیه فوق قرار شده تمام شعب بانکهای ادغامی از ۲۹ مرداد تا اول شهریور به صورت همزمان تابلوی خود را تغییر داده و عبارت وابسته به بانک سپه را نصب کنند.

این ابلاغیه بر شایعات منتفی شدن ادغام برخی بانک‌های نظامی خط بطلان کشید و حالا باید بپذیریم که دیگر بانک انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه کوثری دیگر وجود ندارد و بانک سپه بزرگترین بانک ایران است.

Twitter Google+ Facebook
971 views
نظرات
 1. . پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  واقعا عجیبه این دستورالعمل! داره ضعیف عمل میشه! اگه باید تابلوی بانک سپه نسب بشه دیگه این وابسته بازی چیه عجیبه این مدل ادغام و این تابلو!!!
  چه شباهتی!بعنوان مثال موسسه آرمان با عبارت تحت نظارت بانک مرکزی!که بعدا گفته شد اصلا این موسسه مجوز نداشته ومردم بدبخت شدند!

 2. j پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  دروغه
  ایرنا و ایسنا نگفتن فقط اخبار دروغ میزارین

 3. مهرداد پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  خودشون را گول میزنند؟
  وابسته رو مینویسند که اگر فردا روزی خواستند قانون را لغو کنند دستشان باز باشد

 4. سینایی جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

  مدیر محترم بانک مردم جناب اقای جندقی پس از گذشت سالیان درازی در اردیبهشت ۹۸ بالاخره طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی تصویب شد ولی ظاهرا با توجه به اینکه تصویب شده ولی ظاهرا عملیاتی نشده لطفا راجع به این موضوع تحقیق و بررسی فرمایید و گزارش ویژه خبری منتشر بفرمایید با سپاس

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه