تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 135566 تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: جلسه شورای مدیران بانک اقتصادنوین ساعت ۶:۳۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۶ شهریورماه ۹۸ با حضور محمدعلی ایزدی رئیس هیئت‌مدیره، علیرضا بلگوری مدیرعامل و سایر مدیران ارشد بانک و شرکت‌های گروه اقتصادنوین در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین در این جلسه علیرضا بلگوری با اشاره به وضعیت مطلوب منابع بانک و روند رو به رشد آن گفت: همکاران شعب و دفاتر بانکداری شرکتی باید تلاش کنند ضمن رعایت بهداشت اعتباری، حجم مبادلات را توسعه و با استفاده از فرصت فراهم شده درآمدهای بانک را افزایش دهند.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین ضمن اشاره به اهمیت جذب مشتری و لزوم اهتمام همه همکاران نسبت به این مهم گفت: در این راستا مذاکرات بسیار خوبی با سهامداران بانک داشته‌ایم تا با همکاری آن‌ها و انتقال بخشی از عملیات خود و شرکت‌های زیرمجموعه‌شان مبادلات بانک را افزایش دهیم.

او همچنین رویکرد مدیریت ارشد بانک در انتصاب مدیران را استفاده از ظرفیت‌های داخلی عنوان کرد و افزود: تلاش داریم از همکاران ساعی، متخصص و حرفه‌ای در مدیریت بانک و شرکت‌های گروه استفاده کنیم.

در ادامه این نشست محمد‌علی ایزدی، رئیس هیئت‌مدیره، حضور در بانک خوش‌نام اقتصادنوین را غنیمت شمرد و اظهار کرد: خوشبختانه بانک از سرمایه انسانی بسیار خوبی برخوردار است و این می‌تواند سبب خلق موقعیت‌های تمایزآفرین برای بانک اقتصادنوین شود.

او سودآوری را لازمه بقا و حرکت یک بنگاه اقتصادی دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف باید مهم‌ترین عوامل درآمد و هزینه خود را مورد بررسی قرار داده و نقاط اهرمی را شناسایی کنیم.

او افزایش سرمایه بانک، تسهیل شرایط اعطای تسهیلات به‌ویژه در بخش خرد، وصول مطالبات معوق، تعیین‌تکلیف پرونده‌های کلان و افزایش صدور ضمانتنامه را از موضوعات مورد تاکید هیئت‌مدیره جدید بر شمرد و افزود باید تلاش کنیم تا پایان سال ۹۸ بانک را به نقطه سود برسانیم و این با همدلی و تلاش جمعی همکاران قطعا ممکن خواهد بود.

گفتنی است در حاشیه این شورا، آیین تودیع و تجلیل از مدیران پیشین بانک اقتصادنوین برگزار و از زحمات حسین خمامی، حسین وهابی، حسین درویش‌ها و امین پوربهبهانی در طول دوره همکاری با بانک اقتصادنوین قدردانی شد.

Twitter Google+ Facebook
184 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه