تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 135713 تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک پایگاه خبری گزارش تصویری‌ای از کاهش شعب موسسه اعتباری کاسپین منتشر کرد.

به گزارش بانک مردم، در این گزارش تصویری پایگاه خبری تجارت‌نیوز، تعدادی از شعب موسسه کاسپین را مشاهده می‌کنید که در روزهای اخیر تخلیه شده‌اند.

موسسه کاسپین تعدادی از شعب خود را تعطیل کرد (گزارش تصویری)

تجارت‌نیوز در این باره نوشت:

موسسه کاسپین که روزی یکی از موسسات پرسروصدا از جهت نرخ‌های سود سپرده و پس از آن از باب اعتراض‌های طلبکارانش در خیابان‌ها بود، حالا تعدادی از شعبش در حال بسته شدن و ادغام با همدیگر است. با پیگیری‌های تجارت‌نیوز مشخص شد که تعدادی از شعب در حال تخلیه بوده و به گفته یکی از کارکنان این موسسه قرار است با شعبه‌های دیگر ادغام شود.

هفتم مرداد ماه امسال، تجارت‌نیوز در گزارشی نوشته بود: شعب موسسه کاسپین روزهای خلوتی را پشت سر می‌گذرانند، این ساختمان‌ها با وجود ارزش‌های میلیاردی میزبان کارمندانی هستند که از آینده کاری خود چندان اطمینانی ندارند و وقت آنها نیز در طول روزهای کاری صرف اموری مشابه کارمندان دیگر بانک‌ها نمی‌شود. هزینه‌هایی که روز به روز کار این موسسه بدهکار را سخت‌تر می‌کند. مشتریان آن نیز که از وضعیت بلاتکلیف این موسسه در رنج هستند چشم‌اندازی ندارند که بدانند حداقل در چه مقطع زمانی می‌توانند به دارایی خود دست پیدا کنند و از انبوه مشکلات این موسسه نجات بیابند.

گفتنی است نام بانک کاسپین در لیست بانک‌های مجوزدار بانک مرکزی وجود دارد.

Twitter Google+ Facebook
553 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه