تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 135852 تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم : شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۱۱روز معاملاتی، رشد ۱۲۱هزار واحدی را به ثبت رسانده است.

به گزارش بانک مردم ، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۱۱روز معاملاتی تعداد ۴۴۷میلیارد و ۷۰۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۴۲۶هزار و ۶۵۳میلیارد ریال در ۳۷میلیون و ۲۳هزار و ۳۹۶دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۳۰۲میلیارد و ۱۹۶میلیون سهم به ارزش ۷۳۳هزار و ۵۴میلیارد ریال در ۱۷میلیون و ۶۲۲هزار و ۴۵۴نوبت در بازار اول؛ ۱۳۸میلیارد و ۶۵۹میلیون سهم به ارزش ۵۷۶هزار و ۴۰میلیارد ریال در ۱۹میلیون و ۹۳هزار و ۹۲۵نوبت در بازار دوم؛ ۴۶میلیون و ۹۰۰هزار برگه به ارزش ۴۵هزار و ۱۷۹میلیارد ریال در ۱۱هزار و ۷۴۴نوبت در بازار بدهی، ۱۳۳میلیون و ۵۳هزار قرارداد به ارزش ۷۴۷میلیارد ریال در ۴۰هزار و ۳۳نوبت در بازار مشتقه و ۶میلیارد و ۶۶۵میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۷۱هزار و ۶۳۴میلیارد ریال در ۲۵۵هزار و ۲۴۰نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تاکنون ۱۲۱هزار واحد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۲۹۹هزار و ۹۳۱واحد رسیده است.

Twitter Google+ Facebook
465 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه