تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 136192 تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک‌های توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید تا ۲۳ شهریور ماه سال‌جاری ۸۲ هزار و ۱۴۰ میلیارد ریال براساس برنامه اشتغال پایدار در مناطق روستایی تسهیلات پرداخت کردند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، براساس آخرین گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از وضعیت برنامه اشتغال پایدار در مناطق روستایی در شهریور ماه ۹۸، وضعیت طرح‌های نهادهای حمایتی و دستگاه‌های اجرایی در موسسات عامل روستایی به گونه‌ای است که مجموع ۱۳۷۰۹۴ طرح به بانک‌ها به ارزش ۱۶۷۹۶۹ میلیارد ریال ابلاغ شده که در مجموع ۹۲۲۸۴ طرح به ارزش ۸۲۱۴۰ میلیارد ریال به مرحله پرداخت تسهیلات رسیده است.

از این میزان ۲۵۵۵۸ طرح به ارزش ۲۹۴۲۵ میلیارد ریال مربوط به بانک توسعه تعاون، ۵۷۶۳۴ طرح به ارزش ۸۴۷۲۹ میلیارد ریال بانک کشاورزی، ۲۲۸۰۷ طرح به ارزش ۲۸۹۴۶ میلیارد ریال پست بانک و ۳۱۰۹۵ طرح هم به ارزش ۲۴۸۷۰ میلیارد ریال به صندوق کارآفرینی امید مربوط است.

همچنین از این میزان، ۱۶۳۷۰ طرح از سوی بانک توسعه تعاون به ارزش ۱۴۲۳۳ میلیارد ریال به پرداخت تسهیلات منجر شد و از سوی بانک کشاورزی نیز ۳۳۸۵۳ طرح، ۴۰۱۵۵ میلیارد ریال و پست بانک ۱۶۰۵۹ طرح، ۱۳۱۴۸ میلیارد ریال و در آخر صندوق کارآفرینی امید به ۲۶۰۰۲ طرح ۱۴۶۰۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.

براساس این گزارش، وضعیت طرح‌های زلزله زده در موسسات عامل روستای به گونه ای است که بانک توسعه تعاون از ۲۸۰۸ طرح ابلاغ شده ۲۸۰۰ طرح و مبلغ ۷۶۷ میلیارد ریال پرداخت تسهیلات داشته و بانک کشاورزی نیز تاکنون از ۸۹۶۵ طرح ابلاغی به ۸۵۰۰ طرح به ارزش ۱۴۸۵ میلیارد ریال و پست بانک نیز از ۶۸۳ ابلاغی به ۶۵۵ طرح به میزان ۲۷۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است. علاوه بر این، صندوق کارآفرینی امید نیز از ۲۹۸۴ طرح ابلاغی به ۲۳۲۲ طرح مبلغ ۶۹۹ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

Twitter Google+ Facebook
235 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه