تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141337 تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز (شنبه) تحت تاثیر رشد قیمت دلار و اونس به چهار میلیون و ۳۸۵ هزار تومان افزایش یافت؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز بیش از ۴۳۸ هزار تومان به فروش رسید.

 بازار طلا و سکه تحت تاثیر رشد قیمت دلار و اونس در بازارهای جهانی، در روزهای اخیر روندی افزایشی یافته که البته مهم‌ترین سهم را در افزایش قیمت طلا، رشد قیمت دلار داشته است.

قیمت دلار که برای مدت ها در کانال ۱۱ هزار تومانی در نوسان بوده، در روزهای گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرد، بطوری که امروز بهای دلار در صرافی‌های بانکی به رقم ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان افزایش یافت.

بهای اونس طلا در بازارهای جهانی نیز از محدوده یک هزار و ۴۵۰ دلار در روزهای گذشته به بیش از یک هزار و ۴۶۰ دلار افزایش یافته است.

بر این اساس، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه  امروز (شنبه) با رشد حدود ۴۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز پنجشنبه به بهای چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد تهران نیز به قیمت چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

علاوه براین نیم سکه نیز دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

بررسی انجام شده در بازار آزاد تهران هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۴۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز یک میلیون و ۹۰۷ هزار تومان به فروش رسید.

Twitter Google+ Facebook
310 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه