تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141352 تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک تجارت با انتشار تراز عملیاتی آبان ماه نشان داد امسال کاملا متحول و تراز عملیاتی آن مثبت شده و روند این بانک در مسیر صعودی خوبی قرار دارد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ، بانک تجارت با انتشار تراز عملیاتی آبان ماه نشان داد امسال کاملا متحول و تراز عملیاتی آن مثبت شده و روند این بانک در مسیر صعودی خوبی قرار دارد.تراز عملیاتی بانک در عملکرد ۸ ماهه ۴۷۲ میلیارد تومان مثبت بوده که رقم قابل توجهی برای این بانک می باشد.

عملکرد عالی بانک در ۸ ماهه امسال آن جایی خودنمایی می کند، که تراز بانک در ۸ ماهه سال گذشته منفی و تراز امسال با تحولی شگرف ۴۷۲ میلیارد تومان مثبت شده است.

این روند نشان می دهد، دیگر باید از زیاندهی بانک تجارت خداحافظی نماییم؛ همانطور که در گزارش ۶ ماهه زیان بانک شدیدا کاهش یافته بود در نیمه دوم سال، مستهلک شدن این زیان و حتی رسیدن به سود در بانک تجارت امر بعیدی نیست.

اما متوسط سود تسهیلات اعطایی بانک در ۶ ماهه اول سال به ازای هر ماه ۱۴۳۶ میلیارد تومان بوده که در ۲ ماهه مهر و آبان به ازای هر ماه به ۱۴۸۵ میلیارد تومان رسیده است.

به عبارتی تراز شرکت در نیمه دوم سال می تواند بیشتر مثبت شده و گزارش ۶ ماهه بهتری را از بانک شاهد باشیم.

همچنین بانک برای سال ۹۸ سود بیش از ۲۵۷۳ میلیارد تومانی را ناشی از سرمایه گذاری و سپرده گذاری ها پیشبینی نموده و این امر نشان می دهد این سرفصل مهم بانک نیز برای نیمه دوم سال می تواند زمینه ساز گزارش دهی خوبی باشد.

پس در نهایت با پتانسیل های یاد شده، قیمت های فعلی به عنوان کف قیمتی در بانک تجارت ارزیابی می شود و سهامداران ریسک گریز می توانند سرمایه گذاری مناسبی تا پایان سال با کسب بازدهی مناسب با اهداف قیمتی ۵۵ الی ۶۰ تومانی در سهم داشته باشند.

Twitter Google+ Facebook
357 views
نظرات
  1. کاشمری یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸

    با دادن وام به بدهکاران کلان بانکی و تسویه بدهی انها از محل وام جدید سود صوری و موهومی می سازند در ضمت بر اثر تلاطمات اقتصادی ۲ سال اخیر و گران شدن ملک و دلار زیان بانکدها روی سر مردم سرشکن شده است و بانک هم ۳۹۰ درصد افزایش سرمایه از همه اموال تا خودکار و مداد های بانک دادند که جدیدا اعلام شده بانک ها فقط از منابع خاصی می توانند افزایش سرمایه بدهند

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه