تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141397 تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸
دویچه بانک

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دویچه بانک درنظر دارد با استفاده از ربات‌ها در عملیات بانکداری، تعداد بیشتری از کارکنان خود را تعدیل کند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، دویچه بانک اعلام کرده که قصد دارد ربات‌ها را جایگزین بخشی از ۱۸ هزار نیرویی کند که قرار است به تدریج تعدیل شوند. مسئولان این بانک هدف از این تصمیم را افزایش قابل توجه کارامدی و بهره‌وری در بخش‌هایی از فعالیت‌های تجاری این بانک اعلام کرده‌اند.

به گفته آنها، براورد می‌شود در بدو امر، بالغ بر ۶۸۰ هزار ساعت کار انسانی با استفاده از ربات‌ها صرفه‌جویی شود. در ماه جولای، دویچه بانک از طرح گسترده‌ای برای بالا برده بهره وری در این غول بانکی خبر داد که ضمن تعدیل هزاران نفر، بخش‌هایی از دارایی‌های خود را نیز به فروش خواهد رساند.

دویچه بانک از سال گذشته تاکنون چهار هزار نیروی خود را تعدیل کرده که هزار نفر از آن‌ها در شش ماه اخیر تعدیل شده‌اند. براساس گزارش های منتشر شده، این غول بانکی از ربات‌ها در عملیات بانکی خارج از شعب خود استفاده می‌کند. این طرح بخشی از طرح صرفه‌جویی ۶.۶ میلیارد دلاری طی سه سال آینده است. این بانک آلمانی اعلام کرده ظرف سه سال آینده با ۱۸ هزار نفر از نیروهای خود قطع همکاری خواهد کرد.

Twitter Google+ Facebook
316 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه