تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141467 تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۸
ایمن آبادی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: بازدید از صرافی‌ها و بسنده نکردن به گزارش‌های واصله نشان از اهمیت ثبات قیمت ارز از منظر رییس کل بانک مرکزی دارد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به عملکرد مناسب بانک مرکزی پس از افزایش نرخ سوخت، گفت: بازدید از صرافی ها و بسنده نکردن به گزارش های واصله نشان از اهمیت ثبات قیمت ارز از منظر رییس کل بانک مرکزی دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با سیاست گذاری های صحیح بانک مرکزی امکان تنش دوباره قیمتی در بازار ارز و سکه وجود ندارد، افزود: بازدیدهای سرزده از بازار و اجرای برنامه های مناسب در جهت مقابله با شوک های قیمتی نشان از تداوم پایداری قیمت ها دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در پاسخ به این سوال که آیا نیاز به بروزرسانی سیاست های بانک مرکزی در شرایط جدید هست یا خیر؟ تصریح کرد: ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و باید سیاست گذاری ها متناسب با شرایط بروزرسانی شود.

وی با بیان اینکه حفظ شرایط فعلی از حیث آرامش بازار لازمه توفیق در مقابله با شرایط بحرانی است، گفت: با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور با شرایط قبلی متفاوت است، از اینرو لازم است بانک مرکزی مانند گذشته نسخه های مجزایی را ارایه کند.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه مقابله با تقاضاهای کاذب از جمله اقدامات مهم بانک مرکزی در مسیر ساماندهی وضعیت بازار بوده است، افزود: اکنون نیز شرایط به گونه ای نیست که تقاضا رشد کرده و به تبع آن بازار درگیر تلاطم قیمتی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: با توجه به گزارش های واصله نیز نرخ بسیاری از ارزها کاهش یافته و در برخی دیگر نیز روند ثابتی پیگیری می شود. عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: گزارش گیری از بانک مرکزی در خصوص وضعیت نرخ ارز و به طور کلی بازارهای موازی آن صورت خواهد گرفت.

Twitter Google+ Facebook
321 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه