تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141501 تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل تخریب بانک‌ها در شرق تهران خبر داد و گفت: متهم علاوه بر تخریب بانک، ۷ دستگاه خودرو سواری شهروندان را نیز تخریب کرده بود.

تخریبگر بانک ها، ۷ خودرو شهروندان را تخریب کرده بودبه گزارش بانک مردم به نقل از میزان، سرهنگ “مهدی تاجیک” گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر تخریب چند دستگاه خودرو و شیشه‌های بانک‌ها در شرق تهران، تیمی از مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت برای بررسی و شناسایی عامل یا عاملان تخریب وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: تحقیق و بررسی‌ها نشان از این داشت فردی با اسلحه ساچمه‌ای به سمت شیشه بانک‌ها تیراندازی و علاوه بر تخریب شیشه ها، ۷ دستگاه خودرو سواری شهروندان را نیز تخریب کرده و به سرعت از محل گریخته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پس از پایش‌های اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را در حوالی خیابان دماوند شناسایی کنند، گفت: با دستور قضائی صبح امروز یازدهم آذر تیم عملیات پلیس برای دستگیری متهم به مخفیگاه وی اعزام و موفق شدند او را دستگیر کنند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: متهم که با دیدن مدارک و شواهد، چاره‌ای جز به بیان حقیقت نداشت، به تخریب شیشه و تابلوی بانک‌ها با استفاده از سلاح ساچمه‌زن و تخریب ۷ دستگاه خودرو در منطقه شرق تهران اعتراف کرد.

تاجیک با بیان اینکه تحقیقات بیشتر برای شناسایی همدستان متهم ادامه دارد، تصریح کرد: متهم با قرار میلیاردی روانه زندان شد.

Twitter Google+ Facebook
371 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه