تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 142218 تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:روابط عمومی بانک تجارت به مصاحبه محمد حسین دادکان عضو اسبق هیات مدیره مجموعه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس با یکی از خبرگزاری‌های کشور مبنی بر اقدام قانونی این بانک به منظور وصول مطالبات معوقه پاسخ داد.
در متن این پاسخ آمده است:

 «بانک تجارت در سال ۱۳۸۳ تسهیلاتی را با بازپرداخت و تسویه شش ماهه به باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی پرداخت کرد . این بانک در طول ۱۵ سال در فواصل مختلف چندین بار اقدام به نامه نگاری ، پیگیری صول مطالبات از جمله اقدام قانونی در سال ۱۳۹۶ کرده است که با گذشت ۱۵ سال از پرداخت تسهیلات مذکور و برغم پیگیری های مکرر ، بعضا به سبب اعمال نفوذ ، هیچ پیشرفتی در روند وصول این بدهی حاصل نشد .

بانک تجارت در آخرین مرحله در تاریخ نهم آذرماه سال جاری با هدف صیانت از حقوق سهامداران خود اقدام قانونی علیه اعضای هیات مدیره وقت این باشگاه از جمله آقای محمد حسین دادکان به عنوان یکی از امضاکنندگان مدارک دریافت تسهیلات کرده است.

بدیهی‌است این فرآیند در چارچوب قوانین حقوقی و با هدف صیانت از حقوق مشتریان  و سهامدارن این بانک در حال پیگیری است.»

Twitter Google+ Facebook
353 views
نظرات
  1. مجید رضا لر همدانی شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

    بانک تجارت به فساد بزرگ شرکت گز سازی در گرفتن تسهیلات از بانک تجارت هم ورود کند

  2. مجید رضا لر همدانی شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

    شرکت گز… تنها در یک قلم مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان به شخصی که شاکی بانک تجارت بوده داده تا هز شکایت او علیه بانک تجارت جلوگیری شود و در عوض وام میلیاردی از بانک بگیرد ببینید مقامات بانکی چطوری و بر اساس چه باند بازی هایی وام میداده اند از تمام وام هایی که در معوقات است چنین ریشه هایی دارد بازرسان سازمان بازرسی کل کشور هم از فساد اگاه شدند انها را هم خریدند

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه