تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 142238 تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:مجمع عمومی عادی به طور فوق العاداه صاحبان سهام بانک آینده به دلیل نداشتن مجوزهای لازم از سوی بانک مرکزی، به تنفس خورد.

به گزارش بانک مردم به نقل از نقدینه و بر اساس اطلاعیه درج شده روی کدال سازمان بورس، بانک آینده که با نماد وآیند و با سرمایه ۱۶٫۰۰۰ میلیارد ریال در بازار پایه فرابورس فعالیت می کند مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در روز ۷ آذرماه ماه۹۸ درتالار قلم برگزار کرد ولی مجمع در زمینه هیچ یک از موارد دستور جلسه تصمیم گیری نکرد و با تنفس رو به رو شد.

در این مجمع که افشین تیرداد لسکوکلایه به عنوان رییس مجمع و قاسم بختیاری فر و مرتضی شاکری سیاوشانی به عنوان ناظران مجمع و سولماز وزیرزاده به عنوان منشی، هیات رییسه را تشکیل می دادند، علت تنفس خوردن مجمع بانک آینده صادرنشدن مجوزهای لازم از سوی بانک مرکزی اعلام شده است.

در این مجمع که ۵۴٫۸ درصد سهامداران در آن حضور داشتند، مقرر شد تا جلسه بعدی مجمع در ساعت ۱۰:۳۰ روز پنج شنبه تاریخ ۲۸ آذرماه ۹۸ در تالار قلم به نشانی تهران، بزرگراه شهید حقانی(غرب به شرق)، بعد از ایستگاه مترو، بلوار کتابخانه ملی ایران، روبه روی باغ کتاب، درب غربی کتابخانه ملی، مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی، تالار قلم برگزار شود.

Twitter Google+ Facebook
479 views
نظرات
  1. علی یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

    سلام لوگو یا آرم مربو ط به بانک انصار میباشد اشتب زدین اصلاح فرمایید مثلا سایت حرفه ایی

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه