تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 142329 تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: با بازداشت یکی از کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور در تاریخ ۱۸/۸/۹۸ وعده حجت‌السلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در زمینه مبارزه فساد با درون قوه، بیش از پیش صورت عملی به خود گرفت.

به گزارش بانک مردم، رئیسی پیش‌تر با ایراد نکاتی درباره اخذ رشوه‌های بهت‌آور در درون قوه قضائیه، تاکید کرده بود که مردم مطمئن باشند در برخورد با فساد داخل قوه قضائیه هیچ رحمی نخواهیم داشت.
بر همین اساس «ن.ا» یکی از کارشناسان پرونده بانک سرمایه که بر مبنای گزارش او، مشتریان بانکی بسیاری بازداشت و محاکمه شدند، در تاریخ ۱۸/۸/۹۸، به اتهام ارتشاء و پرونده‌سازی به چنگال عدالت افتاده است.

این کارشناس سازمان بازرسی کل کشور که یکی از حاضران همیشگی دادگاه متهمان بانک سرمایه بود با مراجعه به دفاتر برخی متهمان، ضمن اقدام به ارتشاء در صورت همراهی نکردن آن اشخاص، گزارش‌هایی را علیه آنان به رشته تحریر درمی‌آورد.

باتوجه به نقش این کارشناس سازمان بازرسی در شکل‌گیری پرونده برای برخی متهمان و اقدامات مهم قوه قضاِیه در مبارزه با فساد درون قوه، لزوم بازخوانی پرونده‌های مرتبط با این فرد، ضروری به نظر می‌رسد.

Twitter Google+ Facebook
888 views
نظرات
 1. کمالی یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

  چندین فساد بزرگ در مدیریت یکی از بانک های استان اصفهان را به واحد بانک و بیمه و شخص ۲ بازرس ان اعلام کردم بنا به دلایل نامعلوم رسیدگی زا ماست مالی کردند لطفا رسیدگی بفرمایید

 2. عمانوئیل چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  یعنی واقعا میخواین باور کنیم که این کارشناس واسه متهم های بانک سرمایه پرونده سازی میکرده..؟؟!!
  آخه تا کی میخواین افرادی رو که پاکدست هستند بجای دزدها گرفتار کنین..
  تا کی میخواین افراد بی گناه رو پای میز محاکمه ببرین و گناهکاران با پول ملت تو خیابون با ماشیناون های میلیلردیشون بچرخن و به ریش مردم بخندن.
  در نام پدر آسمانی و به گواه تنها فرزندش برای شما آتش و نفرت رو میطلبم.
  من به مسیح ایمان دارم و درنام یگانه پسر خداوند منتظر وعده خداوند که همانا نابودی شماست، میمانم.
  اآمین

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه