تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 142346 تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۸
محمد محمودی شاه نشین

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نماینده مردم شهریار و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر کشور بیان کرد: هنوز بسیاری از بانک‌های شهریار و شهر قدس آماده ارائه خدمت به مردم نشده‌اند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایسنا، محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: برخی فکر می‌کنند آنهایی که به دور از شعار در پی راه حل بوده و مسئولین و مردم را به انسجام و یکپارچگی دعوت می‌کنند وکیل الدوله هستند. من فارغ از سلایق سیاسی همه را به همسوی و پیروی از رهبر معظم انقلاب دعوت می‌کنم و می‌خواهم با ارائه طرح‌های کاربردی به داد کشور برسند.

وی افزود: تا کی باید در خصوص جلوگیری از کار مراکز تولیدی و ایجاد شغل فریاد بزنیم؟ موج بیکاری در حال افزایش بوده به همین دلیل توجه به ظرفیت‌های اقتصاد و رفع موانع تولید امری ضروری است.

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار کرد: در این شرایط چرا باید دلخوشی‌های ساده مردم را مورد بی توجهی قرار دهیم؟ وزارت ورزش و جوانان چرا به ایجاد یک سالن ساده ورزشی در شهریار بی توجهی می‌کند و چالش‌های پیش روی جوانان را نادیده می گیرد؟ چرا به هواداران باشگاه‌های بزرگ کشور بی توجهی می‌شود؟

وی اظهار کرد: امروز شاهد برخی فریب کاری‌ها هستیم. برخی برای تامین منافع خود به ایجاد یاس در میان مردم پرداخته و دست به دورویی و ریاکاری می‌زنند. چند روز انتخابات نیز خواهد گذشت مردم هم گذشته آنها و هم آینده آنها را خواهند دید.

نماینده مردم شهریار در پایان با اشاره به حوادث و اعتراضات اخیر کشور بیان کرد: از خانواده‌های که در این اتفاقات عزیزی را از دست داده‌اند دلجویی می‌کنم و از این که مشکلات اقتصادی همه مردم را با سختی رو به رو کرده پوزش می‌طلبم. براساس بیانات رهبر معظم انقلاب رسیدگی به خانواده‌های آسیب دیدگان مورد توجه باشد بعد از این حوادث متاسفانه هنوز اکثر بانک‌ها در شهریار و شهر قدس آماده ارائه خدمات نشدند و این مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

Twitter Google+ Facebook
318 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه