تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 142386 تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۸
محمدعلی دهقان دهنوی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون اقتصادی وزیر اقتصاد گفت: با توجه به شرایط و تحریم‌ها، ایران همچنان بهشت مناسب سرمایه‌گذاری است و ظرفیت و پتانسیل زیادی در حوزه سرمایه‌گذاری وجود دارد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، محمدعلی دهقان دهنوی در گفتگویی تلویزیونی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی کشور گفت: ایران ظرفیت و پتانسیل زیادی را در حوزه سرمایه گذاری دارد؛ از سویی دیگر امکانات متعدد و خوبی در کشور وجود دارد همین موضوع باعث شده تا کشورمان یکی از بهترین نقاط برای سرمایه گذاری در دنیا به دلیل موقعیت جغرافیایی، برخوداری از منابع طبیعی و بازدهی سرمایه گذاری باشد.

معاون اقتصادی وزیر اقتصاد ادامه داد: وجود نیروی کار متخصص و با هزینه کم  در کشور باعث شده تا  شرایط سرمایه گذاری خوبی فراهم باشد. وی در خصوص تحریم‌ها خاطر نشان کرد: باید بپذیریم که در محدودیت‌هایی قرار گرفته‌ایم که از بیرون تحمیل شده و نمی‌توانیم آنها را نادیده بگیریم که این موضوع فشارهایی را وارد می‌کند؛ در حقیقت در زمینه اقتصاد یک سری نکات منفی داریم اما یک سری نقاط مثبت وجود دارد.

دهقان دهنوی تاکید کرد: با توجه به شرایط و تحریم‌ها، ایران همچنان  بهشت مناسب سرمایه گذاری است. وی افزود: محدودیت ها در بعضی نقاط فرصت ایجاد کرده است؛ در حقیقت، اگر ما جهش ارزی داشتیم و واردات برخی کالاها با افزایش قیمت روبرو بود، موقعیتی برای تولید این دسته از کالا ها در داخل کشور ایجاد شده که فرصت خوبی برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود.

معاون اقتصادی وزیر اقتصاد تاکید کرد: در صورتی که فرصت‌های اقتصادی ایجاد شده را خوب بشناسیم، فضای کسب و کار را تسهیل کنیم و از بخش‌های پیشران اقتصادی حمایت داشته باشیم، به سوی رشد اقتصادی، افزایش اشتغال و بهبود شرایط اتقصادی در کشور پیش خواهیم رفت.

Twitter Google+ Facebook
112 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه