تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 144107 تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۸

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: ۳۰ واحد به بانک‌ها برای پرداخت ۶۷ میلیارد تومان تسهیلات معرفی شده که باید تا ۱۰ روز دیگر پرداخت شود

 نتیجه تصویری برای حسین فیروزی
به گزارش بانک مردم به نقل از صداوسیما مرکز کردستان، حسین فیروزی دیشب در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری کردستان با گلایه از عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحد‌ها و طرح‌های صنعتی در استان گفت: ۳۰ واحد به بانک‌ها برای پرداخت ۶۷ میلیارد تومان تسهیلات معرفی شده که باید تا ۱۰ روز دیگر پرداخت شود .
فیروزی عملکرد استان را در جذب اعتبارات تبصره ۱۸ بخش صنعت و رونق تولید مطلوب ندانست و گفت: بر اساس آمار‌ها در هر زمانی که تسهیلات بیشتری به واحد‌های صنعتی و تولید کنندگان پرداخت شده آمار بیکاری هم کاهش یافته است .
وی افزود: رابطه مستقیم عملکرد بانک‌ها و کاهش نرخ بیکاری مسئوولیت بانک‌ها را در استان دو چندان می‌کند و انتظار داریم مدیران بانک‌ها در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی شرایطی را فراهم سازند که تسهیلات بیشتری با هدف رونق تولید و افزایش اشتغال‌زایی جذب کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان هم گفت: از سال گذشته تاکنون ۲۵۷ مورد برای دریافت تسهیلات و رونق تولید به ارزش ۳۸۴ میلیارد تومان معرفی شده که تاکنون حدود ۱۲۷ میلیارد تومان برای ۱۱۹ مورد پرداخت شده است .
محمد دره وزمی  با انتقاد از عملکرد بانک‌ها برای حمایت از واحد‌های صنعتی و رونق تولید در کردستان گفت: فرصتی که دولت در زمینه پرداخت تسهیلات به بخش تولید داده بانک‌ها از آن فرار می‌کنند .
در این جلسه مشکل برخی از واحد‌های تولیدی استان بررسی شد.
Twitter Google+ Facebook
373 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه