تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 145260 تاریخ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  آمار ۱۰ ماهه بانک تجارت نشان می دهد که جمع درآمد تسهیلات و سود سپرده های بانک تجارت از ابتدای دوره مالی تا پایان دی ماه امسال، بیش از ۷٫۰۰۰ میلیارد ریال فاصله داشته است.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، بانک تجارت که با نماد وتجارت و با سرمایه ۲۲۳٫۹۲۶ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریالی از نمادهای بانکی فعال در بازار سهام کشور است، آمار یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه را منتشر کرد که بر اساس آن، این بانک خصوصی شده در ۱۰ ماهه، ۱۴۷٫۷۶۹ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرده است.

بر اساس این گزارش، ۲۵٫۵۰۸ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال از این درآمد متعلق به تسهیلات مشارکت مدنی و ۱۷٫۷۲۴ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال نیز متعلق به تسهیلات فروش اقساطی بوده و این دو نوع تسهیلات در رتبه های اول و دوم تولید بیشترین درآمد در بین تسهیلات اعطایی قرار گرفته اند.

در عین حال، در یک ماهه منتهی به پایان دهمین ماه سال جاری، بانک تجارت ۱۵٫۵۰۷ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال درآمد از محل تسهیلات را ثبت کرده است.

بر این اساس، جمع سود سپرده های بانک تجارت نیز از ابتدای دوره مالی تا پایان نخستین ماه زمستان ۹۸، مبلغی معادل ۱۴۰٫۱۲۹ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال گزارش شده که بیش از ۷٫۰۰۰ میلیارد ریال از درآمد تسهیلات اعطایی این بانک کمتر است.

در میان سپرده های جذب شده، بیشترین سود در این ۱۰ ماه به سپرده های بلندمدت یک ساله با مبلغی معادل ۹۶٫۰۴۴ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال و سپرده های کوتاه مدت با مبلغی معادل ۳۶٫۱۱۵ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال پرداخت شده است.

این در حالی است که سپرده های بلندمدت ۵ ساله بانک تجارت که هنوز موعد سررسید آنها در این بانک به پایان نرسیده است، نیز ۵٫۲۵۳ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال از جمع سود پرداختی در ۱۰ ماهه امسال را به خود اختصاص داده است.

وتجارت در یک ماهه منتهی به پایان دی ماه سال جاری نیز ۱۴٫۴۰۹ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال به انواع سپرده های خود سود پرداخت کرده است.

Twitter Google+ Facebook
256 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه