تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 146626 تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
هزینه تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی استعلام می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: تمام نامزدهای انتخابات از سوی وزارت کشور موظف شده‌اند با افتتاح شماره حساب در یکی از بانک‌های رسمی، هزینه‌کرد خود را اعلام کنند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایرنا؛ بهروز ندایی روز یکشنبه در گفت و گویی خبری افزود: نامزدهای انتخاباتی باید یک نفر را به عنوان مسوول امور مالی انتخاب و به مسوولان معرفی کنند.

وی بیان کرد: نامزدهای انتخابات هر کمکی را که از مردم و طرفداران خود دریافت می‌کنند ، باید ثبت و مستندسازی کنند.

معاون استاندار اردبیل  با اشاره به عدم رعایت زمان سخنرانی توسط برخی نامزدها در مکان‌های مشخص شده، تشریح کرد: در صورت ادامه‌دار شدن بی‌نظمی‌ها ممکن است در زمان‌های حساس و پایانی تبلیغات از سخنرانی‌های مشخص شده محروم شوند.

وی اظهار کرد: تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شده و ۱۰۹ نامزد انتخاباتی در پنج حوزه انتخابیه تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند.

ندایی گفت: از ۲۴۱ نفر ثبت‌نام‌کننده از پنج حوزه انتخابیه ۱۱۴ نفر تایید صلاحیت شده بودند که بعد از انتشار اسامی در ۲۳ بهمن ۶ نفر هم انصراف دادند.

وی افزود: ۴۳ نفر از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر ، نمین و سرعین، ۲۶ نفر حوزه پارس‌آباد ، بیله‌سوار و اصلاندوز ،۲۳ نفر خلخال و کوثر ، ۱۰ نفر مشگین‌شهر و هفت نفر هم از گرمی  رقابت می‌کنند.

Twitter Google+ Facebook
127 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه