تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 146827 تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
نتیجه تصویری برای رسول مالمیر

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیر شعب بانک مسکن همدان گفت: مردم این استان ۱۳ هزار و ۸۱۵ فقره تسهیلات مسکن به میزان ۵۲۶ میلیارد تومان در ۱۰ ماهه سالجاری دریافت کردند.

به گزترش بانک مردم به نقل از اینا؛ رسول مالمیر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه میزان پرداخت تسهیلات از نظر فقره ۱۵۳ و از نظر مبلغ ۱۷۱ درصد رشد داشته است افزود: رسالت بانک مسکن خانه دار کردن مردم بوده و در این راستا این بانک مجری سیاست های دولت است.

وی افزود: بیشتر مخاطبان بانک مسکن دهک های پایین و متوسط جامعه هستند و  این تسهیلات در قالب خرید، مشارکت ساخت، واگذاری سهم الشرکه، جعاله تعمیرات، مرابحه، سیل زدگان، ازدواج، نهادهای حمایتی و بافت فرسوده پرداخت کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن همدان بیان کرد: ۲ هزار و ۳۷۳ فقره تسهیلات خرید به میزان ۱۳۳ میلیارد تومان، یک هزار و ۸۹ فقره تسهیلات مشارکت در ساخت به میزان ۱۴۳ میلیارد تومان، ۲ هزار و ۱۸۲ فقره تسهیلات واگذاری سهم شرکه به میزان ۸۳ میلیارد تومان، چهارهزار و ۲۲۸ فقره وام تعمیرات به ارزش ۷۵ میلیارد تومان و یک هزار و  ۲۱۵ فقره تسهیلات مرابحه به میزان ۴۱ میلیارد تومان پرداخت شده است.

مالمیر ادامه داد: همچنین در ۱۰ ماهه سالجاری سه هزار و ۴۳۸ فقره تسهیلات به سیل زدگان به میزان ۸۵ میلیارد تومان، ۸۴۸ فقره تسهیلات ازدواج به میزان ۲۳ میلیارد تومان، ۱۵۴ فقره تسهیلات به افراد معرفی شده از سوی نهادهای حمایتی به میزان پنج میلیارد تومان و ۳۲۸ فقره تسهیلات بافت فرسوده به ارزش ۱۵ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی گفت: به طور میانگین ماهانه ۲۳۷ فقره تسهیلات خرید توسط بانک مسکن پرداخت شده است که با رسیدن به ماه های پایانی سال این آمار رو به افزایش است.

مدیر شعب بانک مسکن همدان بیان کرد: این بانک از نظر مطالبات با ۳۲۰ میلیارد تومان رتبه اول استان را دارد و در این بین شهرستان های نهاوند و ملایر بیشترین میزان بدهی معوق را دارند.

مالمیر تاکید کرد: با توجه به ابلاغ دستورالعمل بانک مرکزی مربوط به ماده (۲) تبصره ۳۵ قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ و نیز بند «ل» تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ ، بانک مسکن می تواند در صورت تسویه یکجا و نقدی باقیمانده از اصل تسهیلات توسط مشتریان مشمول؛ در چارچوب ضوابط و اولویت‌های ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به بخشودگی سود تسهیلات به همراه جرائم متعلقه اقدام کند.

وی گفت: با توجه به اجرای طرح بخشودگی سود و جرائم در قالب طرح میثاق تا پایان سالجاری از شهروندان درخواست می شود علاوه بر استفاده از مزایای مطلوب این طرح ها با پرداخت دیون خود، بانک مسکن را در ارایه خدمات و تسهیلات به سایر هموطنان یاری کنند.

مدیر شعب بانک مسکن همدان بیان کرد: با اجرای طرح بخشودگی سود و جرائم در قالب طرح تبصره ۳۵ و طرح میثاق چهار هزار پرونده در ۱۰ ماهه سالجاری تعیین تکلیف شدند.

مالمیر ادامه داد: افزایش ۱۷۰ درصدی منابع در ۱۰ ماهه سالجاری نشان از افزایش رضایتمتدی مردم از کارکنان این بانک است؛ همچنین نسبت مصارف به منابع ۱۷۳ درصد بوده یعنی منابع ۲۰ هزار میلیارد تومان و مصارف ۳۴ هزار میلیارد تومان بوده است.

Twitter Google+ Facebook
110 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه