تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 146888 تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نتیجه تصویری برای بانک کارآفرین

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: فراخوان شرکت در مزایده املاک بانک کارآفرین در تهران اغاز شد

به گزارش بانک مردم؛بانک کارآفرین در نظر دارد املاک مازاد خود در تهران را به‌صورت شش‌دانگی با شرایط پرداخت نقد/قرارداد اجاره به شرط تملیک، از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

شرایط و نحوه شرکت در مزایده

 1. مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵% مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی است که می‌بایست توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک کارآفرین) واریز و اصل رسید آن با قید ردیف و مشخصات ملک انتخابی تحویل شود.
 2. متقاضیانی که جهت دریافت اسناد مزایده به‌صورت حضوری به بانک مراجعه می‌کنند، می‌بایست مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ریال به شماره حساب ۹-۶۵۱-۰۱ به نام امور مالی بانک واریز نموده و فیش واریزی را نیز ارائه نمایند.
 3. بانک در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.
 4. کلیه املاک مربوطه با وضع موجود و شرایط روز ملک به فروش می‌رسند و بانک تعهدی از بابت هرگونه تعمیرات، تجهیز ساختمان و یا پیگیری امور شهرداری‌ها اعم از قرارگیری در هرگونه طرح احتمالی شهرداری و تخلفات ساختمانی و یا اخذ عدم خلاف، پایان کار جدید ملک، و جرایم و عوارض تغییر کاربری و…نخواهد داشت و خریدار شخصاً مسئول پیگیری، اقدام و پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌باشد.
 5. در مواردی که سهم‌الشرکه به‌صورت مشاعی واگذار می‌گردد، بانک هیچگونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.
 6. در خصوص املاک عدم تخلیه (دارای متصرف)، بانک هیچگونه مسئولیتی در خصوص تخلیه ندارد و مسئولیت کامل رفع تصرف و تخلیه متصرف به عهده خریدار می‌باشد.

شرایط پرداخت بهای مورد معامله

  1. نقدی

۵۰% بهای مورد معامله ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام نتایج بازگشایی پاکت‌ها و مابقی مبلغ معامله پس از استعلام مربوطه از مراجع ذیربط و همزمان با انتقال قطعی مورد معامله و تحویل ملک به خریدار در دفتر اسناد رسمی دریافت می‌گردد.

   1. قرارداد اجاره به شرط تملیک

  گروه الف) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۵۰% بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۵۰% به‌صورت اقساط ۲۴ ماهه با نرخ ۱۸%

  1. گروه ب) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۴۰% بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۶۰% به‌صورت اقساط ۳۶ ماهه با نرخ ۲۰%
  1. گروه ج ) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۳۰% بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۷۰% به‌صورت اقساط ۴۸ ماهه با نرخ ۱۸%

  2. شرایطی

۳۰% بهای معامله همزمان با انعقاد قرارداد، ۶۰% همزمان با تحویل ملک، و ۱۰% همزمان با انتقال سند (سایر شرایط قابل پیشنهاد و بررسی خواهد بود)

در شرایط مساوی بودن قیمت پیشنهادی، تقاضای نقدی برای کلیه املاک در اولویت می‌باشد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده می‌توانند از تاریخ نشر آگهی ظرف مدت یک هفته در ساعات اداری (۸ صبح لغایت ۱۵ بعدازظهر) به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، روبه‌روی درب اصلی پارک ملت، خیابان ناهید غربی، پلاک ۹۷، ساختمان مرکزی بانک کارآفرین، طبقه سوم (اداره املاک و قراردادها) مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های ۲۶۲۱۴۹۷۵-۰۲۱ و ۶- ۲۶۲۱۵۱۴۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

متقاضیان می‌بایست پیشنهادات خود را تا تاریخ اعلام شده به آدرس تهران، صندوق پستی ۴۶۵۹-۱۵۸۷۵ ارسال نمایند و یا به صورت حضوری به نشانی ساختمان مرکزی بانک کارآفرین تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

Twitter Google+ Facebook
183 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه