تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 147491 تاریخ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۸

نتیجه تصویری برای سردار رهام‌بخش حبیبی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  فرمانده انتظامی فارس از ۱۹۱ فقره کشفیات در قالب ۷۷ سرقت منزل، یک سرقت عادی بانک، ۷۴ فقره سرقت خودرو، ۳۰ فقره سرقت درون خودرو و ۹ فقره سرقت به عنف از بانوان طی ساعات گذشته در استان خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبیبی سه‌شنبه ۶ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: ۵۵ سارق حرفه‌ای طی باندهای کشف شده، دستگیر شدند و همچنین بسیاری از اموال کشف شده به مال باختگان عودت داده خواهد شد.

او در خصوص کشف سرقت عادی از یک بانک نیز افزود: سرقت از بانک مربوط به درون بانک نیست بلکه فردی که از بانک پول گرفته بود، زمان خروج مورد حمله سارقین قرار گرفته بود.

فرمانده انتظامی فارس عنوان کرد: همچینن با توجه به گزارش‌های ارسالی از سرقت‌های درون شهری، تیم‌های ویژه ‌و عملیاتی تشکیل و پس از بررسی‌ها یک باند شناسایی شد که از طریق یک دستگاه خودرو پراید به عنوان مسافر کش خانم‌ها را انتخاب و در جاههای خلوت اقدام به سرقت طلا و پول آنها می‌کردند.

حبیبی ادامه داد: با یک کار ویژه اطلاعاتی، خوشبختانه دو باند در این رابطه شناسایی و روز گذشته دستگیر شدند.تعدادی مالباخته برای دریافت وجه و طلای سرقت رفته خود، مراجعه کرده‌اند.

او همچنین از دستگیری و شناسایی ۱۰ باند سارق احشام که در حاشیه شهرها مبادرت به سرقت‌های کوچک و بزرگ احشام می‌کردند نیز خبر داد.

فرمانده انتظامی فارس عنوان کرد: یکی دیگر از کشفیات مربوط به یک باند مواد مخدر در شهرستان داراب است.در این رابطه یک دستگاه خودرو سمند توقیف و ۵۴۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

حبیبی تاکید کرد: افراد به ویژه بانوانی که وجه و طلا همراه دارند با وسیله نقلیه عمومی به جای وسیله‌های شخصی مسافرکش، تردد کنند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: ضروری است مردم با دقت و تمرکز مسائل ایمنی از تحمیل چنین آسیب‌هایی مصون بمانند.

Twitter Google+ Facebook
115 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه