تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 148280 تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۸

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ​​​​​​​در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی خصوصا کرونا ویروس، امکان فعالسازی غیرحضوری سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک سینا فراهم شد.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی بانک سینا، اینترنت بانک و موبایل بانک از جمله کاربردی ترین نرم افزارهای بانکی است که به منظور تسهیل در استفاده مشتریان بانک از این دو نرم افزار و به جهت کاهش مراجعات حضوری برای انجام خدمات بانکی، امکان فعالسازی و بازیابی رمز عبور این سامانه ها به صورت غیرحضوری فراهم شده است.

در حال حاضر این خدمت برای مشتریان حقیقی راه اندازی شده و کاربران از این طریق می توانند به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت نام و دریافت رمز عبور اینترنت بانک و موبایل بانک یا بازیابی رمز فراموش شده اقدام کنند.

برای استفاده از این امکان، متقاضی باید در بانک سینا دارای شماره مشتری بوده و مشخصات وی شامل کدملی و شماره موبایل او در سیستم بانک ثبت شده باشد. ضمن آنکه مشتری باید رمز دوم یکبار مصرف را برای کارت خود فعال و نرم افزار رمزساز ارس را نیز نصب و راه اندازی کرده باشد.

مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم به وبسایت بانک سینا به نشانی https://sinabank.ir و کلیک بر روی منوی اینترنت بانک یا مراجعه مستقیم به اینترنت بانک به نشانی https://www.sina24h.com/webbank وارد صفحه ورود به اینترنت بانک شوند و مراحل ثبت نام یا دریافت رمز عبور را انجام دهند.

گفتنی است در پی اعلام مسئولان بهداشت کشور مبنی بر کاهش تردد در مکانهای عمومی و شلوغ به جهت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، بانک سینا از مشتریان خواست به منظور حفظ سلامت خود و اطرافیان حتی المقدور کمتر به شعب بانک مراجعه کنند و استفاده از اسکناس را نیز کاهش دهند.

Twitter Google+ Facebook
422 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه