تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 148768 تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در پی افزایش توامان قیمت دلار در بازار ایران و طلا در بازارهای جهانی، قیمت سکه بهار آزادی بیش از ۲۴۰ هزار تومان افزایش یافت.
به گزارش اخباربانک، افزایش قابل توجه قیمت سکه در حالی رخ می دهد که فعالان بازار از به کف رسیدن تقاضا در بازار طلا و سکه خبر می دهند.

به گزارش بانک مردم، امروز دلار با رشد ۸۵۰ تومانی قیمت بار دیگر دو سد مقاومتی را شکست و بالاتر از نیمه کانال ۱۵ هزار تومان ایستاد، در دیگر سوی بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با ۶ دلار و ۸۹ سنتی به ۱۵۳۶ دلار رسید.

بر این اساس هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۶ میلیون و ۲۰۴ هزار تومان در بازار عرضه شد که افزایشی نزدیک به ۲۴۰ هزار تومان را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با رشد ۲۰۰ هزار تومانی قیمت به ۶ میلیون و ۷ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

قیمت نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب ۳ میلیون و ۶۳ هزار تومان و یک میلیون و ۷۶۳ هزار تومان اعلام شده که در قیاس با روز گذشته به ترتیب رشدی ۲۰ و ۱۷ هزار تومانی را نشان می‌دهد. سکه گرمی نیز در بازار به نرخ ۹۷۲ هزار تومان عرضه می شود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار۶۰۹ هزار تومان قیمت خورد که رشدی نزدیک به ۱۲ هزار تومان را در قیاس با روز گذشته نشان می دهد.

Twitter Google+ Facebook
357 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه