تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 148792 تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
بسته حمایتی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به واریز نقدی بسته‌های حمایتی برای اقشار کم درآمد، رقم این بسته‌ها را برای خانوارهای با حداقل جمعیت ۲۰۰ و حداکثر جمعیت ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از صداوسیما شریعتمداری در حاشیه جلسه شورای عالی کار با موضوع تعیین دستمزد سال ۹۹ گفت: حداقل سبد معیشت یک خانواده کارگری که قبلا مورد تصویب قرار گرفته بود به عنوان یکی از مبانی مورد تاکید قرار گرفت که به نظر نمایندگان کارگری مبلغ پایینی است.

وی ادامه داد: قرار شد کمیته مزد با مسئولیت دبیر شورای عالی کار تشکیل تا نظرات به هم نزدیک شود و انشالله در چهارشنبه بعد از ظهر جلسه تعیین دستمزد در سال ۹۹ با توافق کارگران، کارفرمایان و دولت برگزار شود.

شریعتمداری افزود: کارفرمایان کشور هم در حال حاضر با فشارهای نظام استکبار جهانی و همچنین ویروس منحوس کرونا مواجه هستند که باید این مسائل درکنار مسائل کارگری و در یک جلسه سه جانبه مورد بررسی قرار گیرد.

وزیر کار خاطر نشان کرد؛ همانطور که دولت به مردم می‌گوید اگر کاری ندارند از خانه خارج نشوند از طرف دیگر به جامعه کار و تولید توصیه می‌کند تا جایی که ممکن است چرخ تولید را در حال حرکت نگه دارند.

وی با اشاره به دو بسته معیشتی طراحی شده اظهار کرد: این بسته‌ها در قالب کارت‌های اعتباری از طریق پایگاه رفاه ایرانیان برای حمایت از آن قشر از ایرانیانی که مورد هیچ حمایتی قرار ندارند صورت می‌گیرد.

به گفته شریعتمداری این بسته‌ها تا قبل از پایان اسفند بصورت نقدی به حساب کارت یارانه افراد واریز می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
219 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه