تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 148869 تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
 لاریجانی از خدمات بانک‌ها در بحران کرونا قدردانی کرد

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  رییس مجلس شورای اسلامی از خدمات فعالانه شبکه نظام بانکی به مردم در شرایط بحران کرونا ‌قدردانی کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از اداره کل اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس، علی لاریجانی روز چهارشنبه در دیدار محمدرضا حسین زاده، رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و مدیرعامل بانک ملی ایران، از خدمات فعالانه شبکه نظام بانکی به مردم در شرایط بحران کرونا  قدردانی کرد.

وی با اظهار همدردی و تسلیت به مناسبت جان باختن شماری از کارکنان خدوم‌ شبکه بانکی کشور بر اثر ویروس کرونا و در جریان روند خدمت به مردم، برای آنان رحمت واسعه و برای خانواده‌هایشان از خداوند متعال، خواستار صبر و شکیبایی شد.
رییس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدامات بانک‌ ملی‌ ایران‌ و دیگر بانک‌های کشور در ارائه گسترده خدمات الکترونیک به مردم افزود: توسعه اینگونه خدمات، باعث کاهش مراجعات حضوری به شعب، پایین آمدن حجم ترددهای غیرضروری در شهرها و گامی موثر در قطع چرخه انتقال این این ویروس به حساب می‌آید.

لاریجانی در این دیدار همچنین توصیه‌های لازم را به نظام بانکی برای مراعات هرچه بیشتر وضعیت صاحبان کسب و کار  و  امهال در بازپرداخت وام‌های آنان مطابق ضوابط جدید و مشکلات مالی ناشی از بحران کرونا ارائه کرد.

در  ابتدای دیدار حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و مدیر عامل بانک ملی، گزارشی از روند خدمات بانکی کشور و تسهیلات در نظرگرفته شده برای صاحبان صنایع و مشاغل با توجه به شیوع ویروس کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

Twitter Google+ Facebook
236 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه