تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 152191 تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
سهام عدالت

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بر اساس تازه ترین آمارها از میان ۴۹ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر مشمولان نهایی سهام عدالت، تا کنون ۲ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۳۹۲نفر فوت کرده‌اند که ۵.۳ درصد کل مشمولان را شامل می‌شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، طرح توزیع سهام عدالت در حالی از سال ۱۳۸۵ در کشور در حال اجرا است که بر این اساس تا کنون ۴۹ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر به عنوان شمار نهایی مشمولان سهام عدالت شناخته شده و این سهام به آنها اختصاص یافته است.

این در حالی است که به دلیل طولانی شدن روند اجرای این طرح، از میان  ۴۹ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر مشمولان  نهایی سهام عدالت ۴۶ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۳۴۹ نفر در قید حیات بوده و ۲ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۳۹۲ نفر فوت کرده‌اند که ۵.۳ درصد کل مشمولان را شامل می‌شود.

بر این اساس نگاهی به گروه‌های مشمولان به تفکیک شمار نهایی دارندگان سهام عدالت و تعداد افراد در قید حیات نشان می‌هد از میان ۵ میلیون و ۹۵۷ هزار و ۴۶۳ مشمول نهایی این گروه، ۵ میلیون و ۷۱۴ هزار و ۹۰۵ نفر در قید حیات هستند و ۲۴۲ هزار و ۵۵۸ نفر فوت کرده‌اند.

همچنین از میان ۱۵ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۵۵۵ مشمول مربوط به گروه روستائیان و عشایر ۱۴ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۷۱۲ نفر در قید حیات هستند و ۵۱۶ هزار و ۸۴۳ نفر فوت کرده‌اند.

این در حالی است که از میان ۱۳ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۸۵۹ مشمول مرتبط با گروه کارکنان دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان نیز ۱۲ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۸۵۳نفر در قید حیاتند و از این گروه هم ۸۲۹ هزار و ۶ نفر از دنیا رفته‌اند.

این گزارش می‌افزاید: شمار نهایی گروه مرتبط با کارگران فصلی و ساختمانی نیز ۶ میلیون و ۱۰۵ هزار و ۷۳۰ نفر هستند که از این تعداد ۶ میلیون و ۲۸ هزار و ۳۲ نفر در قید حیات و ۷۷ هزار و ۶۹۸ نفر فوتی هستند و ۸ میلیون و ۵۷۰ هزار و ۱۳۴ نفر هم مشمولان سایر گروه‌ها هستند که از این تعداد ۷ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۸۴۷ نفر در قید حیات هستند و ۹۱۹ هزار و ۲۸۷ نفر نیز جزو مشمولان فوتی این گروه می‌باشند.

Twitter Google+ Facebook
121 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه