تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 152206 تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماجرای مالکیت بانک مرکزی بر زمین ساختمان بلدیه

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شهردار منطقه ۱۲ تهران درباره آخرین وضعیت احداث ساختمان بلدیه و مالکیت آن از سوی بانک مرکزی توضیحاتی داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از جوان علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ تهران  گفت، در تشریح آخرین وضعیت احداث ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) گفت: پیش‌تر محل فعلی احداث ساختمان بلدیه پایانه اتوبوسرانی بود که این تصور را ایجاد می‌کرد زمین متعلق به مدیریت شهری است و زمانی که احداث ساختمان بلدیه شروع شد، بانک مرکزی اسنادی دال بر مالکیت خود بر زمین طرح ساختمان بلدیه ارائه کرد.

شهردار منطقه ۱۲ تهران با اشاره به تغییرات مدیریت شهری در چند سال گذشته گفت: با توجه به تغییرات در رأس مدیریت شهری این امکان فراهم نشد تا تفاهم‌های انجام شده برای تملک زمین ساختمان بلدیه از سوی شهرداری تهران به سرانجام برسد.

سعادتی با تأکید بر اینکه تعاملات مالی شهرداری تهران با بانک مرکزی گسترده است، تصریح کرد: تغییرات مدیریتی این امکان را فراهم کرد کار خرید ملک انجام شود، اما به دلیل همان تعاملات مالی فی ما بین فعالیت عمرانی ساختمان بلدیه در حال انجام است.

او در پاسخ به این سوال که بانک مرکزی برای ملک خود (زمین ساختمان بلدیه) چه رقمی پیشنهاد کرده است؟ گفت: شهرداری تهران باید از طریق سازمان املاک و مستغلات کار کارشناسی و قیمت گذاری زمین ساختمان بلدیه را انجام دهد تا فرآیند تملک آن از سوی شهرداری تهران انجام شود.

Twitter Google+ Facebook
194 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه