تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 152879 تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
بانک‌های قزوین نباید برای تضامین مددجویان سخت‌گیری کنند

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری قزوین گفت: بانک‌های این استان باید براساس مصوبات قبلی به قبول ۲ ضامن معتبر از سوی مددجویان اقدام کرده و در این رابطه سخت گیری نکنند.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایرنا؛ مرتضی علیخانی روز دوشنبه در کمیته اشتغال استان قزوین افزود: معرفی ۲ ضامن معتبر از سوی مددجویان کمیته امداد به بانک، موضوعی است که از سال‌های قبل در کارگره اشتغال این استان مصوب شده و بانک‌ها باید به آن تمکین کنند.

وی با بیان اینکه ۷۳ درصد تسهیلات مددجویان از سوی بانک‌های استان قزوین پرداخت شده است، اظهار داشت: بانک‌ها باید مساعدت کنند تا پرونده مددجویان کمیته امداد برای دریافت تسهیلات اشتغال تا پایان خردادماه جاری به اتمام برسد.

علیخانی تصریح کرد: افراد تحت پوشش کمیته امداد و بنیاد شهید برای پیگیری کردن امور اداری با  دشواری‌هایی روبرو هستند که لازم است یک نفر از سوی ادارات حمایتی مسؤول پیگیری پرونده انها بوده و اگر احراز شد که مددجویی نمی‌تواند تسهیلات دریافت کند، سریعا جایگزینی به جای وی به بانک معرفی شود.

این مسؤول با بیان اینکه رتبه پرداخت تسهیلات اشتغال استان قزوین باید تا پایان سال جاری تک رقمی شود، گفت: این مهم نیازمند همت جمعی است و تا مادامی که بانک‌ها همکاری نکنند، هرگز رتبه استان قزوین در کل کشور ارتقاء پیدا نمی‌کند.

علیخانی خاطرنشان کرد: در شرایط شیوع بیماری کرونا و رکودی که در اقتصاد ایجاد شد، باید در سال جاری با عزمی جدی امورات اشتغال را پیگیری کرده و در این میان به طور ویژه از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی حمایت کرد.

Twitter Google+ Facebook
92 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه