تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 154635 تاریخ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۹
یک تولیدکننده پوشاک: بانک‌ها وام نمی دهند می‌گویند از رئیس جمهور بگیرید

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان پوشاک با بیان اینکه دولت مدام از وعده های مختلف برای کمک به واحدهای تولیدی در دوره کرونا صحبت می‌کند،گفت: وقتی برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک ها می رویم می‌گویند چه تسهیلاتی؟ بروید از رئیس جمهور بگیرید.

به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم مجید افتخاری با اشاره به اینکه تعطیلی بازار فروش پوشاک در اسفند و فروردین ماه باعث شده تا بخشی از مواد اولیه واحدهای تولیدی در انبارها مانده و تولید کننده بتواند امروز با استفاده از آنها فعالیت خود را ادامه دهد، افزود: به نظر می رسد بحران اصلی تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی در اول مهرماه آغاز خواهد شد چرا که تولیدکنندگان در آن مقطع برای تولید پوشاک زمستان مواد اولیه در اختیار ندارند.

وی با بیان اینکه عمده تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی از کشور چین تامین می‌شود، گفت: ممنوعیت‌های سفر به این کشور عاملی شده تا نتوانیم بخشی از مواد اولیه خود را تامین کنیم.

این عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان پوشاک با اعلام اینکه متاسفانه ما امروز با دو دولت در کشور روبرو هستیم، افزود: نخست دولتی لسانی که فقط وعده می‌دهد دوم دولت واقعی هیچ کدام از این وعده ها را اجرایی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه مدام از وعده های مختلف برای کمک به واحدهای تولیدی صحبت می‌شود، تصریح کرد: اما در عمل هیچ خبری از کمک به واحدهای تولیدی نیست رئیس جمهور چندین بار اعلام کرد به ازای هر اشتغال از دست رفته در دوران کرونا کمک مالی به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود اما متأسفانه یک ریال هم به واحدها پرداخت نشده از آن طرف بانک‌ها نفس تولیدکنندگان را گرفته و مدام در پی دریافت مطالبات خود هستند .

افتخاری در ادامه صحبت های خود با اشاره به صحبت های اخیر سرپرست وزارت صنعت مبنی بر اینکه بانک ها باید همکاری لازم را با تولیدکنندگان در باز پرداخت تسهیلات داشته باشند، گفت: بانک ها حرف رئیس جمهور را اجرایی نمی کنند چه برسد به سرپرست وزارت صنعت. وقتی برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک ها می رویم می‌گویند چه تسهیلاتی؟ بروید از رئیس جمهور بگیرید.

Twitter Google+ Facebook
89 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه