تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 154667 تاریخ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۹
بازگشت ۱۰۰ هزار دستگاه کارتخوان به چرخه پرداخت

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهراعلام کرد: تا پایان اسفند ماه سال جاری بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه کارتخوان (POS) به تناوب تعمیر و روانه بازار می‌شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، بابک رهنماپور مدیرعامل این مجموعه با اشاره به اهمیت بالای این موضوع برای کشور گفت: در “سال جهش تولید” یکی از اولویت‌های بالای ما استفاده از توان و ظرفیت بومی و ملی برای توسعه زیرساخت‌های پرداخت الکترونیک در کشور بوده است.

علاوه بر این، با توجه به تحریم های ظالمانه از یک سو و نوسانات نرخ ارز از سوی دیگر، تامین دستگاه‌های کارتخوان مورد نیاز، به جز دشواری‌های تحمیلی به شرکت‌های ایرانی، باعث خروج مقادیر قابل توجهی ارز از کشور نیز می شود.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر اضافه کرد: خوشبختانه هم‌اکنون دانش، فناوری و نیروهای متخصص برای تعمیر دستگاه‌های کارتخوان در شرکت پرداخت الکترونیک با استاندارد بسیار بالا وجود دارد و ما طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان امسال بیش از صدهزار دستگاه کارتخوانی که تاکنون امکان تعمیر نداشته و در انبارها تجمیع شده بود را با تعمیرات تخصصی و کیفیت بالا روانه بازار خواهیم کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر یکی از شرکت‌های موفق ایرانی بوده که دستاوردهای قابل توجهی در سال گذشته کسب کرده است.

Twitter Google+ Facebook
79 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه