تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 155454 تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۹

تصویب سه مصوبه جدید توسط سران قوا

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه بانک ها باید نقش بهتری در تولید کشور داشته باشند، بیان کرد: متاسفانه فقط یک بانک دولتی به تنهایی ۴۸۶ واحد تولیدی کشور را تملیک و تعطیل کرده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایرنامیثم زالی روز چهارشنبه در جریان بازدید از دو کارخانه تعطیل شده گیلان در جمع خبرنگاران در رشت افزود: امسال، سال جهش تولید است؛ فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق تولید و اشتغال در کشور نصب العین و مورد اهتمام ما در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است و در پی آنیم تا به زیرساخت های تولید کشور رسیدگی کنیم.
وی اظهار داشت: امسال هر دو هفته یک خبر خوب برای تولیدکنندگان کشور در راه است و از ابتدای سال نیز بحث مالیات را شروع کردیم و مصوبات خوبی هم در این رابطه داشته ایم، هفته گذشته نیز در حوزه تامین اجتماعی مواردی مصوب شد و  این هفته هم جلسه ای برای بانک ها در پیش داریم.
وی اضافه کرد: در پی نسخه هایی هستیم که برای واحدهای فعلی بصورت عام اثر گذار است و خود را موظف می دانم بعنوان دبیر کارگروه ملی  به استان های کشور سفر کرده و از نزدیک در جریان وضعیت تولید قرار گیرم تا با دید بهتری موانعی که سد راه  راه اندازی مجدد واحدهای تعطیل و به ظرفیت رساندن واحدهای نیمه تعطیل یا نیمه فعال شده است را مرتفع نماییم.
زالی در بازدید از شرکت ایحاگستر شمال افزود: امروز از جمله تقاضاها و ضرورت ها آن است که بانکها در تولید کشور نقش بهتری داشته باشند؛ اما متاسفانه یک بانک دولتی به تنهایی ۴۸۶ واحد تولید کشور را تملیک و تعطیل کرده است؛ امروز این شرکت را نیز بانک تملیک نکرده بلکه تصرف کرده و متاسفانه وضعیت مطلوبی ندارد.
وی ادامه داد: قطعا وضعیت کارخانه های مورد بازدید را تا راه اندازی پیگیری می کنم؛ بانک تا اینجا عملکرد کاملا اشتباهی دارد و اگر از اصطلاح جنگ زده استفاده نکنم می گویم این کارخانه بیشتر به یک شرکت بانک زده می ماند.
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بیان کرد: به نظر می رسد عملکرد بانک در قبال این شرکت قابل دفاع نیست و من امروز در کارگروه استان این موضوع را پیگیری و از دادستان و دادگستری استان کمک خواهم گرفت؛ چرا که اگر این کارخانه راه اندازی شود به بزرگترین شرکت چاپ کشور تبدیل می شود و منافعش علاوه بر بانک به استان و کشور می رسد.

گیلان دارای حدود دو هزار و ۹۵۰واحد صنعتی فعال است.

Twitter Google+ Facebook
123 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه