تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 155532 تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۹

بانک ملی ایران رکورد خود را شکست - جهان نیوز

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرایط و زمان عرضه بلوک ۶۳ درصدی سهام سرمایه گذاری گروه توسعه ملی توسط بانک ملی اعلام شد تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از اخباربانک، بانک ملی در نظر دارد بلوک ۶۳٫۰۶ درصدی سهام سرمایه گذاری گروه توسعه ملی را بطور یکجا و نقد یا شرایطی در بازار اول معاملات بورس به فروش برساند تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.به این ترتیب، مقرر شده ۱۰ میلیارد و ۲۴۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۵۱ سهم در نماد “وبانک” روز شنبه ۴ مرداد از طریق کارگزاری بانک ملی عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم به قیمت پایانی تابلو بورس در روز قبل از تاریخ عرضه یا انتشار آگهی انتشار مزایده هریک بالاتر باشد به اضافه ۱۰۰ درصد به عنوان صرف سهام مدیریتی تعیین شده است.

خریدار در صورت انجام معامله بصورت نقدی موظف است کل مبلغ نقدی مورد معامله را وفق مقررات و قوانین بورس ظرف مدت مقرر(۲+t) پرداخت کند. در صورتی که خریدار تقاضای خرید سهم بصورت نقد و اقساط داشته باشد باید حداقل ۳۰ درصد ارزش معامله را بصورت نقد و حداکثر ظرف ۱۴ روز کاری بعد از مشخص شدن برنده مزایده و باقی مانده را با اعمال نرخ ۱۸ درصد سالانه در قالب ۶ قسمت مساوی با فواصل زمانی ۶ ماهه پرداخت کند که تاریخ اولین قسط ۶ ماه پس از قطعیت معامله در بورس است.

Twitter Google+ Facebook
155 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه