تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 156020 تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۹

فارس من| سهام سهامداران بانک مهر اقتصاد به 17 برابر ارزش اولیه بازخرید شد

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک مقام سابق بانکی با بیان اینکه سهام ۱۷۰ هزار سهامدار بانک مهر اقتصاد به ارزش هر سهم ۱۷ هزار و ۱۷۲ ریال بازخرید شده است، گفت:

به گزارش بانک مردم به نقل از فارس غلامحسین تقی نتّاج، درباره نحوه بازخرید سهام بانک مهر اقتصاد که به‌تازگی در بانک سپه ادغام شده است، اظهارداشت: سهام این بانک به قیمت هر سهم ۱۷ هزار و ۱۷۲ ریال بازخرید شده است که این رقم ۱۷ برابر ارزش اولیه سهام این بانک بوده است.

وی افزود: پول بازخرید سهام به همه ۱۷۰ هزار سهامدار بانک مهر اقتصاد پرداخت شده است.

این مقام سابق بانکی در پاسخ به این سوال که چرا برخی سهامداران عنوان می‌‌کنند بانک به قیمت ارزش اسمی سهام، پول سهام را به ما بازگردانده است، گفت: ۲-۳ سال پیش و براساس دستورالعمل ادغام که توسط نهادهای نظارتی تهیه شده بود، اعلام شد هر فردی که تمایل می‌دارد می‌تواند سهام خود در این بانک را به قیمت اسمی خریداری کند.

وی ادامه داد: در زمانی این پیشنهاد به سهامداران داده شد که به دلیل توقف چند ساله نماد بانک مهر اقتصاد در بورس ارزش روز سهام آن به ۷۰ تومان رسیده بود. بعد از اعلام این پیشنهاد عده کمی از سهامداران به قیمت هر سهم ۱۰۰ تومان سهام خود را بازخرید کردند.

نتّاج تاکید کرد: ۱۷۰ هزار سهامدار سهام خود را ۱۷ برابر ارزش اولیه خود بازخرید کردند و همه این مبالغ به حساب آنها واریز شده است.

به گزارش فارس، مخاطبان با درج مطالبه‌ای در سامانه فارس من خواستار ارزش‌گذاری منصفانه بانک مهر اقتصاد شده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
221 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه