تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 159789 تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۹
ساختمان بانک مرکزی

پایگاه خبری بانک مردم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تلاش بانک مرکزی برای بازگشت به شرایط قبل از شوک کرونا تقدیر کرد و گفت: ساماندهی وضعیت بازار نیازمند عزم جدی است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا حسن پوربیگلری با اشاره به اظهارات اخیر رییس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه اقتصاد در شرایط فعلی با وجود کرونا به تعادل نزدیک شده است، گفت: متاسفانه کرونا اقتصاد بین‌المللی را درگیر تلاطم کرد و اقتصاد ما نیز جدای از آن نبود، اما اکنون می توان گفت تعادل در بازار بیشتر شده است.

نماینده مردم کرمان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رسیدن به تعادل در همه بازارها نیازمند عزم جدی و تلاش است، افزود: دولت باید با برنامه ریزی منسجم موانع پیش روی ساماندهی اقتصادی را شناسایی و از میان بردارد.

وی با بیان اینکه رسیدن به تعادل نسبی در اقتصاد نشان دهنده تلاش های شبانه روزی است، اما نباید این تلاش ها متوقف شود، تصریح کرد: ما هنوز با نقطه مطلوب در بحث بازار و قیمت ها فاصله داریم از اینرو نباید تلاش ها معطوف به یک حوزه خاص شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه باید نظارت بر بازار تشدید شده تا تعادل قیمتی بیش از پیش هویدا شود، گفت: عملکرد بانک مرکزی نشان دهنده حرکت رو به جلو در ساماندهی اقتصادی است، اما انتظار می رود ساماندهی ارزی و کاهش نرخ ها نیز پیگیری شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس آماده کمک به دولت و بانک مرکزی در مسیر ساماندهی اقتصادی بوده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

Twitter Google+ Facebook
82 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه