تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 7161 تاریخ انتشار : 12 آبان 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مسکن در عملیات روزمره شعب خود هزینه کارتی را دریافت می کند که عملا نمی توان هیچ استفاده ای از آن کرد! بانک مسکن به عنوان یکی از بانک های دولتی و تخصصی در هنگام اعطای تسهیلات حساب کارت الکترونیکی برای مشتریان خود باز می کند.

مشاهدات خبرنگار ما در هنگام دریافت تسهیلات مسکن از یکی از شعب این بانک در مشهد (به گونه ای که کارمندان این شعبه اعلام و عمل کرده اند) حکایت از این دارد که دریافت کارت برای حساب تسهیلات اجباری است.
پس از دریافت این کارت خبرنگار ما برای تغییر رمز آن به خودپرداز مراجعه کرده که با کمال تعجب، کارت مربوطه اصلا وارد دستگاه خودپرداز بانک مسکن نمی شد!
دریافت کننده تسهیلات این موضوع عجیب را با کارمند بانک در میان می گذارد که کارمند بانک مسکن نیز اعلام می کند که این کارت عضو شبکه شتاب (آنگونه که همه انتظار دارند) نیست و در درون خودپرداز وارد نمی شود و کارایی خاصی ندارد!
وی اعلام می کند حتی رمز آن را نمی توانید عوض کنید!
جالب تر اینکه بانک مسکن برای ارائه این کارت مسکن (احتمالا اجباری) تسهیلات که حتی در درون خودپرداز نیز وارد نمی شود مبلغ ۲۳ هزار ریال کارمزد اخذ می کند!
کارمند بانک مسکن ادامه می دهد شما می توانید برای پرداخت اقساط تسهیلات مسکن از خودپردازهای عضو شبکه شتاب به این شماره کارت انتقال وجه کرده تا اقساط شما کسر شود.
معمولا تسهیلات بانک مسکن چند سالی زمان می برد تا به پایان برسد و با کارایی های این کارت عجیبی مشتری در طی این مدت زیاد تنها به شماره کارت نیاز دارد و کارت فیزیکی هیچ کارایی را ندارد، حتی صورحساب اقساط و تغییر رمز کارت نیز در این کارت انجام نمی شود!
به عبارت ساده تر بانک مسکن می توانست به جای ارائه فیزیکی این کارت بدون کارایی تنها شماره ۱۶ رقمی به مشتری بدهد تا اقساط تسهیلات خود را پرداخت کند.

اخبار بانک

Twitter Google+ Facebook
2,668 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه