تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 7935 تاریخ انتشار : 20 آبان 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل شرکت سهامی بیمه «ما» از ارائه خدمات این شرکت به سه میلیون زائر ایرانی اعزامی به کربلا در اربعین حسینی خبر داد.

مجید صفدری روز چهارشنبه در مورد بیمه زائران اعزامی به کربلا در اربعین حسینی و جزئیات آن اظهار کرد: یکی از شعارهای این مجموعه ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم است و با توجه به تشرف سه میلیون زائر به کربلا، این شرکت، بیمه نامه حوادثی برای رفاه حال زائران تهیه کرده است که به راحتی می توان از خدمات آن بهره مند شد .
وی با بیان اینکه این بیمه نامه از روز ۱۹ آبان ماه قابل عرضه در سایت اینترنتی شرکت و شعب نمایندگی آن در سراسر کشور است، افزود : زائران می توانند با پرداخت ۱۰ هزار تومان خود را بیمه کنند .
صفدری گفت: کارکنان این مجموعه در مرزهای شلمچه ، مهران و چزابه به همراه دستگاه های کارتخوان مستقرند و زائران می توانند از خدمات بیمه ای این شرکت در مرز نیز بهره مند شوند.
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه «ما» در مورد میزان پوشش بیمه ای برای حوادث مختلف به ایرنا گفت: حادثه ناشی از فوت برای هر بیمه شده ۱۵۰ میلیون ریال، نقص عضو و از کار افتادگی ناشی از حادثه ۱۵۰ میلیون ریال، هزینه های پزشکی ناشی از حادثه ۳۰ میلیون ریال و فوت ناشی از حوادث تروریستی نیز ۴۰۰ میلیون ریال است .
وی توصیه کرد : زائران پیش از اعزام این بیمه را تهیه و با خیال راحت سفر کنند.
این بیمه نامه با حضور علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه ازاد کیش در غرفه بانک ملت در دومین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس، بیمه و هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش رونمایی شد .
Twitter Google+ Facebook
1,186 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه