تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 9835 تاریخ انتشار : 13 آذر 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات برای هر برداشت از حساب غیر از شعبه افتتاح کننده حساب مبلغ ۶۰۰ تومان کارمزد از مشتریان دریافت می کند.

 بر اساس ابلاغ های بانک مرکزی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می توانند کارمزد هایی را از مشتریان بدلیل ارائه خدمات متنوع اخذ نمایند.
البته بانک مرکزی در بخشنامه مربوط به اخذ کارمزد بانک ها و موسسات مالی و اعتباری دریافت، عدم دریافت و تخفیف در کارمزد ها را به خود بانک ها و موسسات سپرده است.
در یکی از بخشنامه های بانک مرکزی خطاب به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری اینگونه آمده است:
“پرداخت از حساب قرض الحسنه پس انداز و یا کوتاه مدت متمرکز به غیر از شعبه بازکننده حساب (داخل و خارج شهر) مبلغ ۶۰۰۰ ریال کارمزد دارد”
این بخشنامه از سوی بانک مرکزی بالاغ شده اما بسیاری از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به جهت رقابت با یکدیگر و ارائه خدمات مطلوب این چنین کارمزدی را از مشتریان دریافت نکرده و این خدمت را بطور رایگان به مشتریان می دهند.
اما بانک صادرات که در دریافت کارمزد همواره سرآمد می باشد و گزارشاتی درباره اخذ کارمزد نامتعارف و غیرقانونی ۳۷۰۰ تومانی بابت تایید صورتحساب نیز در همین پایگاه خبری مخابره شده بود، این کارمزد را از مشتریان اخذ می کند.
این موضوع در سایت اینترنتی بانک صادرات و در قسمت شرایط، کارمزد ها و هزینه های حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت نیز اطلاع رسانی شده که تصویر آن را در ذیل مشاهده می کنید.

اخبار بانک
Twitter Google+ Facebook
2,303 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه