تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 10957 تاریخ انتشار : 25 آذر 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: باز هم داستان تکراری محصولاتی که زودتر از تاریخ تولید، تولید می‌شوند! fاقری یکی از مخاطبان پایگاه خبری بانک مردم با ارسال عکسی برای بخش “گزارش مردم” نوشت: امروز چهارشنبه ۲۵ آذر در خیابان ۱۷ شهریور مرغی خریدم که فروشنده ادعا کرد کشتار امروز است اما وقتی به تاریخ تولید آن نگاه کردم مشاهده کردم این مرغ فردا ۲۶ آذر ۱۳۹۴ تولید شده است! وقتی به فروشنده جریان را گفتم فقط خندید. این مرغ برای کشتار با برند “کردان” است و من همواره مشتری آن هستم و از کیفیت آن رضایت دارم اما موضوع تفاوت تاریخ تولید درج شده روی کالا به تاریخ واقعی تولید امکان دارد اعتماد عمومی را از بین ببرد. اگر امکان دارد این موضوع را پیگیری کنید.”

به گزارش بانک مردم، تصاویر ارسالی نشان می‌دهد تاریخ تولید مرغ‌ها برای فرداست به همین علت با شرکت کشتار کردان تماس گرفتیم. مسوولی که پاسخ سوال ما را با طمانینه می‌داد گفت:”اصلا نباید چنین اشتباهی رخ بدهد؛ امکان دارد که یکی از مسوولان شیفت شب چنین اشتباه کرده باشد. قطعا با دریافت مشخصات ما این مساله را پیگیری می‌کنیم و اگر خطایی رخ داده باشد با خاطی آن برخورد می‌کنیم. ممنون از اطلاع‌رسانی و گزارش این موضوع.”
موضوع اشتباعات درج تاریخ تولید در کشور ما جدای از اینکه اعتمادها را از بین می‌برد، روی دیگری هم دارد و آن جنبه طنز ماجراست. خیلی‌ها با دیدن عکس‌های اینچنین خواهند گفت: ما این مرغ را بخوریم یا بگذاریم تولید شود؟!

در زیر می‌توانید مرغ‌های تولید فردا را مشاهده کنید:
۱۱۱ ۲۲۲ ۳۳۳
۱۱۱

Twitter Google+ Facebook
1,920 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه