تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 12666 تاریخ انتشار : 18 دی 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شورای نمایندگان سپرده‌گذاران موسسه “ثامن‌الحجج” با صدور اطلاعیه‌ای خبر از طرح تشکیل صندوق حمایت مالی سپرده گذاران جهت فراهم آوردن مطالبات مورد نیاز داد . به گزارش بانک مردم شورای نمایندگان سپرده‌گذاران در اطلاعیه شماره ۱۰ خود آورده است:
جلسه امروز شورای نمایندگان نهایتا با بررسی راه کارهای مختلف و موارد پیشنهادی سپرده گذاران جهت پیگیری مطالبات از طرق مختلف که بعضا این روزها مکررا اعلام می‌گردد، برگزار و ساعت دو و سی دقیقه رسما به اتمام رسید.

ماحصل کلی مباحث مطروحه، مختصرا به شرح ذیل است:

۱- برخی نمایندگان مامور ارتباط و دست یابی به مسیری عملی، جهت ملاقات با آقای میرعلی و با هماهنگی آقای دکتر تقوا قبول مسئولیت نمودند. چنانچه پیگیری ها به ثمر نشیند و از جانب مسئولان موسسه و شخص آقای میرعلی شرایط این دیدار فراهم گردد، قطعنا طی جلسه ای اختصاصی، درباره این موضوع تمهیدات مناسبی اندیشیده خواهد شد.

۲- بنابر اطلاعات کاربردی برخی نمایندگان مطلع، متاسفانه در شرایط خاص وضعیت ما سپرده گذاران، امکان اخذ مجوز از وزارت کشور جهت برپایی تجمعات آتی، چندان در دسترس تلقی نشده است. اما افرادی بصورت هماهنگ با نمایندگان جهت روشن شدن و قطعی شدن امکان یا عدم امکان این موضوع، طی روزهای آینده اقداماتی را دنبال خواهند نمود و قطعا در این مسیر از هر گونه راه کار و پیشنهاد و همکاری سپرده گذاران استقبال خواهد شد.

۳- بدلیل عدم شفافیت وضعیت فعلی سپرده گذاران و نبود اطلاعات دقیق، صریح و موثق از وضعیت مذاکرات نهان موسسه با بانک مرکزی، اتخاذ تصمیمی کاربردی برای برپایی تجمع، چندان مطلوب و کارگشا ارزیابی نشد. لذا تا کسب اطلاع دقیق از روند تصمیمات و خروجی‌های جلسات فوق الذکر، باید منتظر بود.

۴- هرگونه اطلاعیه جهت برنامه رسمی تجمع یا تحصن، پس از برگزاری جلسه تیم مذاکره نمایندگان با کارگروه ویژه و با اتخاذ تصمیم جمعی شورای نمایندگان اعلام خواهد شد.

۵- تلاش جهت گفتگو با بانک مرکزی طی هفته آینده، باید در اسرع وقت و با مساعدت بانک مرکزی صورت پذیرد.

۶- برنامه دادخواهی و اعلام شکواعیه علیه عامل/عاملان برخورد قهری و ضرب و شتم برخی از سپرده گذاران توسط برخی فرماندهان نیروی انتظامی، پیگیری و لازم الاجرا دانسته شد.

۷- مقرر شد طی جلسات آتی نمایندگان با کارگروه بانک مرکزی، یکنفر از پنج فرد تیم مذاکره، هربار بصورت چرخشی توسط شورای نمایندگان انتخاب گردد و در جلسات حضور یابند.

۸- برنامه ریزی و اقدام جهت تعیین فرد یا افرادی مطمئن و دلسوز برای پیگیری صندوق حمایت مالی سپرده گذاران جهت فراهم آوردن مطالبات مورد نیاز تشکیل جلسات شورای نمایندگان و یا ابزارهای مورد نیاز برای تجمعات آتی و سایر هزینه های پیش رو…. مطرح گردید.

پیگیر، مصمم، قانون مند و همراه هم باشیم.
۱۸/ دی / ۹۴

کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی
میرزایی – سرشاد

Twitter Google+ Facebook
5,243 views
نظرات
 1. احمد جمعه 18 دی 1394

  با سلام
  جالب هیچ خبری نه از سمت موسسه میاد نه از سمت موسسه ثامن الحجج . برای گرفتن پولت هم حرف بزنی … خدایا چکار کنیم . نزدیک عید . خدایا از میر علی نگذر . الان با یکی از نزدیکان …. صحبت کردم . اعلام کرده پول دارم که پول همه را بدم اما تا بانک مرکزی مجوز نده پول کسی را نمیدم . یعنی حرف زور . یعنی بشینین تا حالا حالا ها پول بگیریم .

 2. دکتراقتصاد/بهترین روش برای حل مشکل درک متقابل سپرده گذارانوموسسه ثامن الحجج است. جمعه 18 دی 1394

  دوستان باتاملی روی عملکردچندساله موسسه میفهمیم که تاقبل از این ماجراها حتی یکنفرهم نبوده که ازثامن الحجج و دست اندرکارانش ناراضی بوده باشد.به یادبیاوریدهمه ماوقتی میرفتیم سودمان راسروقت میگرفتیم چقدرشادوخوشحال وخندان میشدیم پس همه قبول داریم ثامن الحجج سابقه اش عالی است یعنی آنها قصدخوردن پول من وشمارانداشته وندارندکلا آدمهای حلال خوری هستند.اگرمیخواستندپول مارابخورنددر۴۵روزگذشته۳۱۰۰۰میلیاردپولهای مردم راپس نمیدادندمن خودم درسه شهرشاهدبودم مردم صف کشیدندوبسته های پول رامیگرفتندومیرفتنداگرمیخواستندپول ما راندهندراحت من وشماشب خواب بودیم وآنها آب میشدندومیرفتند توی زمین ولی حتی یک نفرغیبش نزده وهمه مدیران ارشدسرجایشان هستند.درودبرشرف وپاکدستیشان.
  برویم سراغ احتمال دوم یعنی اینکه بخواهندپول مارابدهندولی نتواننداین فرضیه هم رداست وقتی میرعلی ویارانش ازیک شهرکوچک با یک تعاونی کوچک ثامن الحجج رابه یک ابرقدرت اقتصادی درایران تبدیل میکندبنابراین معنایش این است که کارشان راخوب بلدبوده اندوهستندواموال من وشمارابه بادنداده اندآقا.خانوم لطفاتاشب عیدصبرکنیدگره ازکارثامن الحجج بازخواهدشداینقدرکم حوصله نباشیدباورکنیدباخودثامن الحجج زودتروبهتربه نتیجه میرسیم تا خدای ناکرده ادغام شویم.خودفرآیندادغام بین ۶ماه تا یکسال حداقل طول میکشدبعدهم تا می آیندپول همه رابدهندمعلوم نیست چقدرطولش بدهندبعدهم معلوم نیست چه بلایی سرسودپولمان بیاید.پس اندکی صبرسحرنزدیک است.انشاالله

 3. خودم شنبه 19 دی 1394

  ان شاا… خبرهی خوب در راه هست..

 4. اشکان شنبه 19 دی 1394

  با سلام
  اخبار بانک خواهشا سریعا متن من را بگذار

  دوستان سپزده گذار عزیز طبق تحلیل من و صحبت بسیار موثق بهتون قول میدم پول همه ما ها هست و فقط مشکل مجوز هست . دوستان اگر الان پولها پرداخت بشه و مجوز بدون مجوز بمونه بعدا مجوز بگیره به هیچ دردش نمیخوره . من مطمینم چند هزار میلیارد در چند هزار حساب خرد نگهداری شده که وقتی موسسه مجوز گرفت بتونه باهاش ادامه حیات بده مگر نه مجوز باشه مشتری هم پول گرفته باشه رفته باشه و پولی هم نباشه به چه درد میخوره . اما حساب کنید مثلا هفته بعد مجوز بیاد ۹۰ درصد سپرده گذاران تب شان فروکش میکنه چون فقز به خاطر ترس میخواهند پولهاشونو بردارند و اینکه بعد مجوز از محل همان پولها سودها کامل پرداخت بشه و در ضمن سپرده گیری جدید هم با خیال راحت انجام میشه واینکه اگر موسسه در حال انحلال و یا ادغام بود الان ۴ ماه اکیپ نصب خودپرداز و آنلاین کردن حسابها به سرعت دارند کار میکنند تا این مهم هم تحقق یابد به امید پیروزی و دسترسی به پولمان برای همه .

 5. دکتراقتصاد/بهترین روش برای حل مشکل درک متقابل سپرده گذارانوموسسه ثامن الحجج است. شنبه 19 دی 1394

  سندشمامبنی برآنلاین کردن حسابها ونصب عابربانک چیست؟
  آیا …
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 6. دکتراقتصاد/بهترین روش برای حل مشکل درک متقابل سپرده گذارا ن وموسسه ثامن الحجج است. شنبه 19 دی 1394

  به نظر من به احتمال زیادثامن الحجج ورشکسته شده است
  قصه پرغصه گرفتن مجوز ازبانک مرکزی رابایدفراموش کرد
  نه بانک مرکزی مجوز میدهدنه ثامن الحججیها شرایط گرفتن مجوز رادارند
  چراکه اگرشرایط گرفتن مجوز راداشتندتوی سایت خودشان بیانیه نمیدادندوالتماس بانک مرکزی را نمیکردندکه توراخدابه مامجوز بدهیدبلکه برعکس به جای موضع عاجزانه موضع طلبکارانه میگرفتندوزبانشان هم تندوتیزبودوحتی همانطورکه دکترپورابراهیمی عضوشورای پول واعتباربانک مرکزی گفت گفت بانک مرکزی باثامن الحجج پدرکشتگی نداردواگرثامن الحجج فکرمیکندبانک مرکزی ایرادنابجا میگیردعلیه بانک مرکزی شکایت کندومطمئن باشددادگاه رسیدگی میکندوعلیه بانک مرکزی حکم صادرمیکند.
  بنابراین گمانه زنیهای اینجانب اینگونه است که اول بایدصبرکنیم ببینیم آیاثامن الحجج هرچه زودترازحسابهایش رفع انسدادمیکندیاخیر؟وسودپولها راطبق قولی که قبلا داده حداکثرتا پنج بهمن به حساب تهرانیها واریز میکندوپرداخت قطره چکانی رادوباره شروع میکندیاخیراگراین کارها را کرد ومدیرعامل جدیدهم منصوب شد واین مدیرعامل جدیدبرخلاف مدیرعامل قبلی آمدومصاحبه کرد وخودش رادربرابرمردم پاسخگودانست آنوقت میشودکمی امیدوارشدولی اگراتفاقات مثبتی که ذکرکردم رخ ندادآنوقت صددرصد مطمئن میشوم که ثامن الحجج ورشکسته وادغام خواهدشدکه البته این ادغام نوعی انحلال محترمانه خواهدبود وحسابهای زیر۱۰۰میلیون تومن هم ۶ماه تایکسال طول خواهدکشیدتابه دست صاحبان اصلی اش برسد.

 7. محمدرضا جمعه 18 دی 1394

  قبلا گفتم الان هم میگم : مسئولین بانک مرکزی و هیات نظارتی تشکیل شده برای موسسه دیر یا زود به یک جمع بندی خواهند رسید که من و شما هیچ تاثیری در آن نخواهیم داشت. فعلا خودمان را درگیر مسایلی که جز رنجش اعصاب چیزی برامون ندارد نکنیم، بهتر است و فقط منتظر اخبار و اعلام رسمی از طریق رسانه ملی باشیم و به نقل قول ها از طرف هرکسی هم که باشد ،چه موسسه حجج و چه نماینده مجلس وقعی ننهیم.

 8. ما در این بازی همه بازیگریم جمعه 18 دی 1394

  شدیدا باهات موافقم ما کارمندان و سپرده گذاران کاره ای نیستیم الکی فقط خودمونو درگیر میکنیم.
  صبر کنیم تا خدا چه خواهد ….فقط بانک مرکزی و موسسه

 9. سپرده گذار از کرج جمعه 18 دی 1394

  خدا از باعث و بانیش نگذره…..همه به مرز سکته رسیدن…..خدایا خودت مقصرین رو مجازات کن…خدایا هر چه زودتر آنچنان مصیبتهای پی درپی برای مقصرین یا آنانی که برای پس اندازهای چندین ساله ما خانواده ها برنامه ریزی کرده اند ، فراهم کن تا شاید برگردند و توبه کنند .دو ماه دیگه عید و سال نو و… با بی پولی چه کنیم..؟

 10. دلیری جمعه 18 دی 1394

  پس از سلام گله دارم از اینکه در این ..دیگر نه صدافت است و نه شفافیت. “الکذب مفتاح کل شر”. لعنت ابدی خداوند بر دروغ گویانی که ما تا اینجا کشاندند و باز هم خواهند کشاند “ویل لکل محتال کفور” ما که دستگاه دروغ سنج نداریم فقط یه دل متلاشی داریم از این جفایی که به نام امام هشتم به ما رفت و من تا ابد الاباد به زیارت امام هشتم نخواهم رفت و شکایت از او را فقط نزد خدا پس از مرگ خواهم برد و هیچگاه از او شفاعت هم نخواهم خواست و گناه آن هم با کسانی که این اسم را سالها بر در شعبات این موسسه دیدند و به روی خویش نیاوردند. آیا ائمه شیعیان در این کشور متولی ندارد که چنین جفایی بر آنان وارد میشود؟ رتبه شیخ شهید نمر باقر النمر از امام رضای ما بیشتر است که شیعیان امام رضا را چنین حقیر و ذلیل و خوار و دل شکسته و خفیف کردند. ما که این موسسه را نمی شناختیم و نخواهیم شناخت ما فقط امام رضا را میشناختیم که دیگر نمی شناسیم. ما معرفت و صداقت و درستکاری را می شناسیم که گشته ایم یافت می نشود. این گناه نقض تعهد موسسه با آب زمزم هم پاک نخواهد شد. قطع لحظه ای برق و خسارت وارده به لوازم مردم را اداره برق باید جواب بدهد آن وقت شریان حیات مادی و معنوی مردم را قطع می کنند و وعده سر خرمن میدهند. امام رضا واقعا غریب است که اسیر این دروغ گویان فریب کار است. خدا حافظ امام رضا ما را دیگر با تو آشنایی نیست. تمام سرمایه و عمر من بر باد رفت. دیگر خدا شاهد است باز گشتتن آن نیز ذره ای من را خوشحال نخواهد کرد. فقط شاید از خجالت کسانی که به من اعتماد کردند و سرمایه خویش را به این دست بی کفایت سپردند جبران شود. به خداوند قسم خواب چنین رسوایی را هم نمی دیدم که در بیداری تجربه کردم. سرمایه ای که پس از ۴۷ سال پس انداز و قناعت و تجرد و امساک و تفریط دراستفاده از مواهب زندگی حاصل گشت و بی تشبیه به اعتکاف و اعتزال و رهبانیت نبود به طرفه العینی بر باد رفت به نام امامی که او نیز چون من غریب است و قریبی نخواهد یافت. واوصیکم بالصبر و الصلاه والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 11. مالباخته کرج جمعه 18 دی 1394

  دلیری جان…چه متن زیبایی نوشتی…به خدا درددل حدود ۲ میلیون سپرده گذار رو گفتی…من نمیفهمم..سایر موسسات در سکوت و به راحتی مجوز گرفتن.این چه بلایی بود که بانک مرکزی سر ما آورد…خدایا خودت کمکمون کن..نمیدونم چرا ماه هاست که خدا صدامون رو نمیشنوه؟؟!! آقای سیف،رییس کل بانک مرکزی و آقای میرعلی ،مدیرعامل ثامن الحجج ، زندگی همه ما به خاطر دعوای شماها نابود شده…….چه حق الناسی بر ذمه های خود قرار دادید!!!! … ولی ما بیخبر از همه جا….ن..
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 12. زینب جمعه 18 دی 1394

  شما رو بخدا قسم میدم که از آخرین خبرها چیزی هم به ما بگین مردیم از بی خبری، سود ها پنچ بهمن واریز میشه ان شاء الله؟!!!!!!! خدا بحق امام رضا نگذره از باعث و بانی این وضعیت که برای ما پیش آوردن

 13. سپرده گذار جمعه 18 دی 1394

  در صورت تأیید مدیر عاملی آقای محمدی در بانک مرکزی احتمالا به صورت درصدی پرداخت ها شروع میشود.

 14. سلام شنبه 19 دی 1394

  در انتظار مجوز بودن یا اعمال تغییرات در مدیر عاملی و هیت مدیره ، وقت تلف کردنه.
  گرفتن مجوز که از محالاته به احتمال زیاد ادغام میکنن.که همین کار هم زمان زیادی میبره.
  خیلی جالبه اقای میر علی هیج عکس العملی نشون نمیده!!!

  انگار نه انگار که سپرده یک میلیون نفر که یه مبلغ بالایی هست ( به گفته بعضی دوستان ۱۲ هزار ملیارد ) . منتظر اینه که با فشار آوردن مردم به بانک مرکزی و استفاده از تجمعات بتونه جایگاه موسسه رو حفظ کنه.

  باز هم میگم توی این شرایط بوجود اومده بانک مرکزی هیچ امیدی به ادامه فعالیت موسسه نمیبینه و اون رو منحل و ادغام میکنه.

  بدبخت شدیم.

 15. دکتراقتصاد/بهترین روش برای حل مشکل درک متقابل سپرده گذارانوموسسه ثامن الحجج است. شنبه 19 دی 1394

  من فکرمیکنم آمدن مدیرعامل جدید
  امربسیارمهمی است.
  ثامن الحجج یا ورشکسته شده یا ورشکسته نشده
  درهردوصورت مدیرقبلی که وضع رابه اینجارساندبایدمیرفت که رفت و
  بایدفردجدیدی بیایدکه انشاالله به زودی می آید
  اگرورشکسته شده فردجدیدمیتواندبادانشی که ازبانکداری داردداستان راخیلی بهترجمع وجورکندتابه ماسپرده گذاران ضرر وزیانی واردنشودیاحداقل تا جائی که ممکن است ضرروزیان کمتری به ماواردشود.
  اگرهم ورشکسته نشده باشدکه بهترمیتواندموسسه رابه سمت اخذمجوز وعادی شدن همه امورهدایت کند.ولی من به این حالت دوم فقط یک درصددامیدوارم وبه ورشکستگی ۹۹درصدمطمئن هستم وبایدکم کم خودمان راهم برای ورشکستگی وانحلال آماده کنیم وبه پولی که دست موسسه داریم حداقل ۶ماه تا یکسال آینده فکرنکنیم وازلحاظ روحی روانی به استقبال ورشکستگی برویم وخودمان رابرای این موضوع آماده کنیم تامباداآسیبی به خودمان واردسازیم اگراز من بپرسیدمابایددرصورتی که هراتفاقی بیفتدچه کارکنیم من میگویم هیچ کاری نکنیدنه تجمع نه تحصن نه اعتراض نه هیچ کاردیگری هیچ کاری نکنیداگرپولمان رادادندمیگیریم اگرندادندبایدپولمان رافراموش کنیم فراموش

 16. مهدیه شنبه 19 دی 1394

  شما میتونی پولت رو فراموش کنی ولی ما از ….میکشیم بیرون، ما در مملکت اسلامی زندگی میکنیم، در مملکت ما زورگویی و خان بازی وجود نداره که هر کی زورش بیشتره پول و ملک بقیه رو بالا بکشه، در مملکت اسلامی قانون وجود داره، در مملکت اسلامی دزدی که حق الناس رو گردنشه بر اساس قرآن مجازات میشه، شما نگران نباش ما در مملکت اسلامی زندگی میکنیم که زورگو و زور جایی نداره که اونی که زورش بیشتره به مردم زور بگه، مطمئن باشین به زودی. دولت اسلامی ما حق مردم مظلوم رو از اون زورگو که مردم رو تنها فرض کرده میگیره،
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 17. انجل خسته جمعه 18 دی 1394

  ماکه ازاین اطلاعیه ها چیزی نمیفهمیم.تورو خدا اگه کسی خبرخوش داره بهمون بده خسته شدیم،رفتیم تو سه ماه،سودمونم که ده درصد کردن،همونم نمیدن،

 18. دکترآریاواقعی/من تاشب عیدبه موسسه فرصت میدهم/یکباردیگربه ثامن الحجج اعتمادکنیم جمعه 18 دی 1394

  آنجل ازاینکه هنوززنده ای خوشحالم.
  به خدا توکل کن
  به نظرمن باتغییرمدیریت درثامن الحجج رویدادهای بزرگ ومثبتی اتفاق می افتد
  منجمله همین که درسایت بیانیه میدهندوبتسپرده گذاران صحبت میکنندهمین کارهابه نظر من بادستورمدیرجدیداست .بنابراین اگرمثلاظرف ۶ماه مشکل توسط خودثامن الحجج حل شودخیلی بهتراست تاظرف یکسال وشش ماه باادغام وانحلال حل شود.فعلا یک آب قندبخوربرتی فشاروروحیه استرس زده ات مناسب است.نگران نباش خداباماست.

 19. عصبانی جمعه 18 دی 1394

  اینام نفسشون از جای گرم بلند میشه ،این مملکت مگه قانون نداره ؟یعنی چی این همه آدم دنبال پاسخگویی یک نفر به نام میرعلی شدن ! اسم این رو چی میشه گذاشت ؟اختلاس ؟ دیکتاتوری ؟ مافیا ؟حق تجمع هم که نداریم ،خبری هم که نمیدن ،تنها خبر هم دور همی افرادی هستند به اسم نماینده ! این کشور مگه قانون قوه قضاییه دولت و .. نداره کار دادستان عمومی چیه ؟ این همه خانواده رو نمیبینه چه وضعی دارن ؟خب چند نفر باید شاکی باشن که برن این آقای میرعلی رو دستگیر کنند ؟یعنی چی که از مدیر عاملی استعفا کرده ؟مگه میشه هر کاری انجام بدی بعد استعفا بدی دیگه مسئولیت نداشته باشی کسانی که تو این موسسه سپرده گذاری کردن نه از روی شکم سیری بلکه به خاطر محتاج بودن به یک مقدار پول بیشتر بوده تا بتونند زندگیشون بچرخونند. بانک مردم بچاپ

 20. حسین شنبه 19 دی 1394

  نگران چی هستی دوست عزیز؟؟؟؟ ریاست محترم قوه ….(………………..) وظائف خود را به صورت کامل انجام میدهند و طی جلسات روزانه خود،……………………………………………. اعلام مینمایند!
  شما هم چه عجب مردم متوقعی هستید که میخواهید این قوه محترم وقت ارزشمند خودش را صرف پرداختن به ج….درماندگی و افلاس سپرده گذاران فلان موسسه بکند ….
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 21. مردم جمعه 18 دی 1394

  بنظرم بانک مرکزی میتونست با موسسه میزان هم باملایمت برخورد کنه ولی یکسری مسائل هست که ماخبرنداریم.پس خودتون رو به زحمت نندازین.اگه بخوان ثامن الحجج مجوز بگیره میشه اگر نخوان مث میزان میشه حتی اگر طبق مصاحبه خودمسؤلین بانک مرکزی که گفتن میزان میخواد بانک بشه ولی بعدأ فراموش کردن و منحل شد و در ادامه خراب شدن زندگی هزاران نفرسپرده گذار و کارمند و هیئت مدیره.
  جواب با خدا انشاالله

 22. انجل خسته جمعه 18 دی 1394

  جناب دلیری چقدر خوب من حرفهای شمارو درک کردم بااین تفاوت که حس میکنم از خداهمه دورشدم،ازبس دروغ شنیدم دین برام غریبه شده،حتی نماز خوندنم،همه گناهام گردن باعث وبانیش

 23. اعظم جمعه 18 دی 1394

  این بی خبری پدر ما رو در آورد ه. لا اقل یکی از دو طرف بیاد ی چی اعلام کنه. تو سایت ثامن الحجج ما رو به آرامش دعوت کرده. بانک مرکزی هم که کلا سکوت کرده. من فکر میکنم بانک. مرکزی کلا میخواد همه موسسات جمع بشن بعد حجج هم نوبت بقیه موسسات. براش هم نه سپرده گذار ا مهمن نه اون ۴هزار تا کارمند

 24. دکترآریاواقعی/من تاشب عیدبه موسسه فرصت میدهم/یکباردیگربه ثامن الحجج اعتمادکنیم جمعه 18 دی 1394

  اعظم
  هروقت خبرموثقی باشدبلافاصله روی سایت خودثامن الحجج درج میگردد
  علاوه برآن تلگرتم موسسه ثامن تلحجج هم هست که میتوانیدعضوشویدوهروقت خبری مثبت باشدبرایتان ارسال میکنند.
  علاوه برآن دوستانمان در سایت بانک مردم الحق والانصاف دراطلاع رسانی برای ماثامن الحججیها سنگ تمام گذاشتند.دستشان درد نکنددوستانم در بانکمردم وخسته نباشندودست مریزاد

 25. علی جمعه 18 دی 1394

  سلام خدانگذره ازکسایی که اینجورماکارمندان موسسه رادرگیرکردن که واقعابیگناه داریم می سوزیم

 26. سپرده گزار جمعه 18 دی 1394

  من خودم از دهان نماینده مجلس شنیدم و حتی معاون اقتصادی مجلس هم در سایت اعلام کرد,بانک مرکزی تا حالا ۴ حسابرس عوض کرده,در بانک مرکزی دیگه سلیقه ای کار انجام میشه ,نقل لج بازی و کل انداختن شده, وگرنه حسابرسی تمام شده ,داد ستانی هم حساب های موسسه را در کل ایران مسدود کرده,تا حالا فقط تهران و کرج مشکل داشت از فردا کل مردم کشور داغ میکنند, گفتن موسسه ورشکست نشده و اموال زیادی داره ولی قدرت نقد شوندگی کمی دارند,ولی با این نقشه میخواهند همه مردم را نارازی کنند و عملا موسسه را بدنام و ورشکست کنند,مردم هم به ان صورت مهم نیستند,پولا باید برن بانکای دولتی و گرنه دولت هم دیگر توانای حمایت از بانک دولتی را ندارد و بانک ورشکسته میشوند

 27. امیرحسین شنبه 19 دی 1394

  کاملا موافقم .گل گفتی

 28. سپرده گذار شنبه 19 دی 1394

  درسته به همین خاطر بانک مرکزی هیچ وقت مجوز نمیده چون هدفش همینه که پولها سمت باتک های دولتی باشن . نتیجه ای که میشه گرفت اینکه موسسه منحل و با یک بانک ادغام میشه و ذره ذره توی ۳-۴ سال پول میدن.
  یعنی تقریبا تا سال ۹۹ شاید بیشتر یا کمتر باید دنبال سپرده مون بدویم .

  توی این بی پولی ملت ….

  جالب تر ازهمه مسولین موسسه کوچکترین عکس العملی نشون نمیدن و همچنین بانک مرکزی .

  خدا از سر تقصیر هر دوشون نگذره ….

 29. امیر هوشنگ جمعه 18 دی 1394

  فقط بگم حیف اون اسمی که روت گذاشتن جدت علی ورسوالبه ب….تو این دنیا مثل ما به چه کنم کنم بیوفتی و…..بالاخره این مسئولینه ب مرکزی ب………….. زودتر که تکلیفمون روشن بشه بخاطر همینجور ادماسکه ……….
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 30. رضا جمعه 18 دی 1394

  یعنی چی صندوق حمایت؟یعنی میخوان برامون صدقه جمع کنند؟

 31. داریوش جمعه 18 دی 1394

  خدا یا کمکمون کن ,دیگه هیچ امیدی به کسی نیست ,دولت مردانمون فکر خ……………………ما تمام پول خودمان را در این موسسه سرمایه گزاری کردیم , پولمون از بین نره،خوبه, نمیدونم چه طور به اینجا رسیدیم,همه مومن ,متدین , با ایمان,شیعه, چرا این کارا با مردم میکنند,ما هم که ایرانی هستیم مسلمانیم,چرا عذابمان میدهند, ا……………..شعار هاشون …………یادشون رفته,……………..
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 32. سپرده گزار جمعه 18 دی 1394

  خدا یا کمکمون کن ,دیگه هیچ امیدی به کسی نیست ,دولت مردانمون فکر خ……………………ما تمام پول خودمان را در این موسسه سرمایه گزاری کردیم , پولمون از بین نره،خوبه, نمیدونم چه طور به اینجا رسیدیم,همه مومن ,متدین , با ایمان,شیعه, چرا این کارا با مردم میکنند,ما هم که ایرانی هستیم مسلمانیم,چرا عذابمان میدهند, ا……………..شعار هاشون …………یادشون رفته,……………..
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 33. رضا جمعه 18 دی 1394

  جالبه نمایندگان سپرده گذا ان هم تو زرد از اب در اومدن که..!!!!!!!!
  جتلبه نیروی انتظلمی و قوه قضایه باید با این کلاهبردارها برخورد کنه میخواد با سپرده گذاری که فقط حقش را نیخواد برخورد کنه.اقعا عجب عدالتی??من به شخص تا …. هم میرم ……ولی ….اجتماع در ۶بعمن هر کی غیرت داره
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 34. مالباخته داره امیدوار میشه جمعه 18 دی 1394

  آقا یکی بگه روز تجمع جلوی سرپرستی چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟آیا نیروی انتظامی برخورد کرده با تجمع کننده ها؟؟؟؟قضیه درگیری چیه؟؟؟اگه پولمونو ندن اعتراضم نشه کرد که دیگه مردم میمیرن!!!!!!!!

 35. Amir2000 جمعه 18 دی 1394

  من بدبخت شدم.۳۰۰ میلیون پولم رفت .
  پول خونم بود.
  که میرم برای انتخابات آماده شم .یَک رأیی بدم.
  انتخابات و شب عید برگ برندست .
  قبل از خدا امیدم به این دوتاست.
  جان عزیزت بچاپ.

 36. سرنوشت میزان یک بار دیگر تکرار میشود جمعه 18 دی 1394

  سلام

  با این روندی که پیش گرفتن. حالا حالا ها باید دنبال پول بدوییم.
  از یه طرف اقای میرعلی کوتاه نمیاد و هدفشو مشخص. نمیکنه. از طرف. دیگه بانک. مرگزی تعیین تکلیف نمیکنه.
  کاش از حال و روز. ما خبر داشتن.
  نقدینگی بشدت بی داد میکنه. نمیدونم کشور به گدوم سمت میره .
  بانک مرکزی اگه بخواد میتونه مجوز بده ولی سیستم. موسسه خیلی اشفته و داغونه هیچی مشخص نیست.

  کم کم داریم امیدمون رو از دست میدیم.

 37. سپرده گذار جمعه 18 دی 1394

  احتمالا موسسه منحل و با بانک ملت ادغام میشه از یکی از دوستان که رئیس شعبه بانک صادرات بود شنیدم گفت موسسه ورشکسته است احتمالا تا عید همینطور ما رو می کشونن بعد از عید هم که آبها از آسیاب افتاد …. منحل می کنند البته امیدوارم اینطور نشه
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 38. مجید اصفهان جمعه 18 دی 1394

  به زور میخان یه مویی چیزی ننگی تو ماست ثامن الحجج بچلونن و به نفع خودشون … سر رو ببورن.
  حالا در به در… مایی چشم انتظار ….
  خدا از سری او (……………) نگزره .

 39. مهدیه جمعه 18 دی 1394

  به نظر من باید همونجور که این ….با اعصاب مردم بازی کردن ما باید زنگ بزنیم سرپرستی تهران و با اعصاب اون …بازی کنیم من خودم این کار رو میکنم و هر روز زنگ میزنم و میگم شماها هم باید پولهاتون بلوکه بشه تا مثل این مردم که کسی رو ندارن و تنها موندن دهانتون …بشه و بفهمین که مردم چقدر بدبختی دارن ، انشاااله که پول مردم مظلوم و تنها….. باید پولهای مسولین ….موسسه بلوکه بشه تا بفهمن که مردم چی کشیدن از بی پولی،
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 40. سحر شنبه 19 دی 1394

  من کارمند حجج هستم. همه این ها بازی بانک مرکزی بود جو رو متشنج کرد مردم هجوم آوردن پول ها رو کشیدن نقدینگی اومد پایین. همه این کارا آخرش میخواستن با ی بانک ادغام بشیم و کل کارمندا اخراج بشن. سیف کلاهت … من هم سپرده دارم یعنی. از هر دو سمت ضرر کردیم.
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 41. محمد شنبه 19 دی 1394

  تمام تقصیرها زیرسر بانک مرکزیه
  و گرنه ٣ بار این موسسه حسابرسی شده بانک مرکزی خودش مسؤل حسابرسیشو برداشته دوباره شروع کرده
  اقایان مسؤل بانک مرکزی
  شما با این کارتون جنایتی کردید که قابل بخشش نیست و با کمال وقاحت میگید تقصیر مردمه در این موسسات حساب باز مرده
  میفهمید کش دادن این موضوع چقدر از بیماراان سپرده گزارانو راهی بهشت زهرا کرده چون نتونستن پولشونو بگیرن
  شما و خانوادتون هم منتظر باشین
  بزودی تقاص میدید
  خطاب به سیف، د….و تمامی کسانی که در این امر اهمال کردند به ویژه مسئولین موسسه ثامن الحجج
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 42. حسین شنبه 19 دی 1394

  برادران و خواهران
  با شماره مستقیم اقای سیف ۰۲۱۲۹۹۵۴۸۵۵ روی پیام گیر ازایشان در خواست کنید هر چه زودتر مجوز را صادر و مانع سکته ما شوند

 43. رسول شنبه 19 دی 1394

  باسلام خدمت بانک مردم خواشمند است از بانک مرکزی بپرسین که تکلیف ثامن الحجج چی میشه : آیا حسابرسی ها هنوز تموم نشده ؟ آیا هنوز مدیرعامل پیشنهادی استعلاماش تموم نشده ؟ با این همه معطلی می خوان به چی برسن ؟ چرا اطلاع رسانی نمیکنن ؟ آیا به خواسته هاشون نرسیدن ؟

 44. محمود شنبه 19 دی 1394

  باسلام

  بانک مرکزی موسسه را وارد کارهای سیاسی خود کرده.
  دید نمیتونه سوارشون بشه اومد حساباشونا مسدود کرده اصفهان داشتن تا دوشنبه هفته گذشته به مردم پول میدادن حالا حسابشونا مسدود کردن.
  بانک مرکزی دست از این کارات بر دار.
  خدا باعث و بانیش را لعنت کنه.

 45. حسن شنبه 19 دی 1394

  دیگه حتی پول ندارم برای بچم بستنی هم بخرم این مسخره نیست
  بیت رهبری به داد بجه هامون برس
  ..آبروی ضامن آهو رو دارن با چنر غاز پول کثیف می برن
  کجایی سید
  نذار این صحبت ها ادامه داشته باشه
  مگه ما چند تا ثامن داریم
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 46. سپرده گذار یکشنبه 20 دی 1394

  هوشیار زمستون که بستنی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 47. عبدالمهدی شنبه 19 دی 1394

  باسلام
  بانک مردم از اینکه پیگیر مشکلات سپرده کذاران هستید ممنونم
  اما لطفا بفرمایید نمایندگان سپرده گذاران چه کسانی هستند وچطور انتخاب و یا انتصاب شده اند و جایگاه حقوقی آنان چیست؟ه

 48. بدبخت شنبه 19 دی 1394

  به والله زندگیمون ریخته بهم.تمام دلخوشیمون چندرغاز سود بود که میگیریم و سر و سامانی به وضعیتمون داده بود.که حالا ن تنها اون نیست بلکه امیدی نمونده به پول خودمون هم برسیم.خواب به چشمامون حروم شده و غذا برامون زهر شده.به حق علی (ع) و اولادش هر کس که داره اینطوری موش میدونه تو کار مردم به زمین گرم بخوره و اگه به اون دنیایی اعتقاد داره(که مطمئنم ندارن و همش تزویر و ریا هستش)جوابشو پس بده.
  ن خبری میدن و ن اطلاعیه ای…خدا ازشون نگذره از میرعلی که شونه از مسولیت خالی کرده تا سیف و همه و همه که باعث و بانی این داستانا شدن

 49. سپرده گذار فریب خورده شنبه 19 دی 1394

  جمع کن ….پیگیر صندوق حمایت هستیم سر سپرده گذارای بدبخت ببین با چه ….پر میکنند تحصن نکنید….. تکون نخورید…..صبر ایوب داشته باشید….خدا.میدونه این نماینده سپرده گذارا اصلاً کی هست ازکجا پیداش شد اصلاً چه زمانی انتخاب شد….
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 50. 645454 شنبه 19 دی 1394

  …..
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 51. الف الف شنبه 19 دی 1394

  عاشقتم بانک مردم با این طرز تاییدت !!!
  مگه افزایش تعداد نظرات زیر خبرها، منفعتی برای شما داره؟

 52. رازی شنبه 19 دی 1394

  سلام من هم یک سپرده گذارثامن الحجج هستم برای رفع مشکل پیش امده پیشنهادی دارم که تابه امروز کسی مطرح نکرده و پیشنهادم این است مگرنه اینکه همه مامسلمانیم ومعتقدبه قران مگرقران نمی گوید ادعونی استجب لکم پس بیایید برای یکبارهم که شده دست به دست هم داده و دومیلیون نفر دریک ساعت معین دردل نیمه های شب ازخدا بخواهیم بحق مظلومیت حضرت زهرا س که تمام عالم هستی را یمن وجود ایشان افریده از گناهان ما سپرده گذاران به کرم خویش صرف نظرنموده و دعای مارامستجاب و این گره را از زندگی ما باز کند به خدا قسم مشکل حل میشود مگر قران نمیگوید هو علی کل شی قدیر مگر خدا کن فیکون نیست مگرخدا رحمان نیست مگر خدا قادر نیست مگر برای موسی دریا را نشکافت مگر یوسف راازچاه نجات نداد و از بردگی به وزارت نرساند مگراتش را برای ابراهیم سرد نکرد مگر هاجر را در دل بیابان به همراه اسماییل نجات نداد و و و پس با ایمانی راسخ و با دلی شکسته با خود این ایه را زمزمه نماییم یا ایهاالذین امنوا امنوا بالله یعنی ای کسانیکه به خدا ایمان اورده اید ایمانتان را بیشتر کنید تا با چشمان مترنم خویش زیبایی معجزه را یکباردیگر تماشا کنید به خدا قسم اگر ازبین دومیلیون نفرفقط یک نفر با دلی شکسته و چشمی اشگبارو با صداقت و با اعتقادی مستحکم و بدون هیچگونه شک و تردیدی به قدرت الهی متضرع درگاه الهی گردد مطمین باشید صد درصد دعا مستجاب خواهد شد امین یارب العالمین

 53. سپرده گذار شهرستان شنبه 19 دی 1394

  موافق هستم ، فقط باید دست تضرع خودمان را به سوی خداوند دراز کنیم واز از او کمک بخواهیم.

 54. خودم یکشنبه 20 دی 1394

  ان شاا… به حق فاطمه زهرا، امام رضا (ع) تمامی این مشکلات حل شه تا همه چه سپرده گذارا و خانواده هاشون و کارمندا و خانوادشون از این بلا تکلیفی راحت شن…. ژ

 55. حسين شنبه 19 دی 1394

  دوستان کسی خبر داره دراستان ضرب و شتم فرمانده ان انتظامی چی بوده؟

 56. لال باید شد شنبه 19 دی 1394

  حق دادی نیست گرفتنیست بجای اینهنه عجز و ناله باید کاری کرد

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه