تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 14391 تاریخ انتشار : 3 بهمن 1394

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عبدالله صادقی مخاطب بانک مردم و یکی از سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الحجج نامه سرگشاده‌ای خطاب به میرعلی مدیرعامل این موسسه نوشته که از نظر می‌گذرد:
اقای میر علی
سلام علیکم
در نامه اولم بدلیل عدم شناخت کافی از شما شایددر اظهاراتم کمی تندروی کردم ازشما عذرخواهی می‌کنم.
حال که تمام اتفاقات که در این چند ماهه از طرق مختلف رصد نموده‌ام و در اولین اطلاعیه بانک مرکزی مطالبی در مورد این موسسه رسانه‌ای شد حتی خبر واگذاری آن توسط ریاست بانک مرکزی به بانک دیگری اعلام گردید و باعث شد شما در اولین اظهارنظرتان خداوند متعال را حکم قرار دادید که نشان از اعتقاد شما بوده و حتی به ابقاء نام موسسه هم اصراردارید و در پیشینه شما ضعفی چه مادی وچه خانوادگی که نشانگر سو ,استفاده شخصی باشد مشهود نیست.
همچنین وقتی دیدم سعی داشته‌اید امانتدار خوبی برای سپرده‌گذاران باشید و سپرده آنها را در جهت منافع اقتصادی جامعه و ایجاد شغل برای جوانان باشید به عملکردشفاف و سالم موسسه اعتماد بیشتری پیداکرده ام.
از اینکه بالاخره در پاسخ این همه ابهامات با ارسال اولین پیام موسسه که درسایت بانک مردم منتشر شد نشان ازشروع دفاع و مبارزه از عملکرد موسسه می باشد. سپرده گذاران از شما انتظار دارند بیش از این آنها را در حالت انتظار توام با نگرانی نگه ندارید.
آیا شنیده‌اید سپرده‌گذاری بعلت استیصال، اثاثیه منزلش را جلوی موسسه پهن کرده است؟ کاری کنید بعضی ازکسانی‌که با توجه به فضای سیاسی موجود شمشیر از رو بسته تا این موسسه رانابود کنند شما هم از امکانات دفاعی(اقایان,ارگانها ,نهادها )که به صداقت کار موسسه مطلع واعتماد دارند به مبارزه مستقیم برخواسته و به فضل الهی نیاتشان برملا و آنها را سرجای خود نشانده وبه عنوان گل دقیقه نود کاری کنید که اگر برنده نشدید حداقل با مساوی (برد برد به نفع طرفین) با گرفتن اخذ مجوز به سپرده‌گذاران امید دیگری بدهید.
با امید به فضل وکرم الهی موفق باشید.

 میرعلی ثامن (۲)
قابل توجه مخاطبان بانک مردم
۱- نظراتی که در بخش “گزارش مردم” منتشر می‌شود الزاما نظر سایت بانک مردم نیست.
۲- برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده فرمایید:فکس: ۴۳۸۵۵۸۸۴پیامک: ۵۰۰۰۲۹۴۹۲۷ایمیل: info@bankemardom.ir و  bankemardom@gmail.com

تلگرام: https://telegram.me/bankemardom

مخاطبان گرامی بانک مردم می‌توانند عکس‌ها و تصاویر خود و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس info@bankemardom.ir ایمیل کنند و یا اینکه در تلگرام به https://telegram.me/modir_bankemardom ارسال کنند تا در بخش “گزارش مردم” و همچنین در کانال تلگرام منتشر شود.

Twitter Google+ Facebook
6,910 views
نظرات
 1. سپرده گذار شنبه 3 بهمن 1394

  احسنت بر شما. درود بر میرعلی

 2. اقتصاد دان یکشنبه 4 بهمن 1394

  هر چقدر دوستان و هم میهن های من در موسسه میزان سپرده های بالای ۲۰ میلیون را بگیرند ما ثامن الحججی ها هم سپرده های بالای ۱۰ میلیون مان را میگیریم . خوشحالم تا خرداد ۹۶ و انتخابات ریاست جمهوری فقط ۱۷ ماه مانده و از ۸ ماه دیگه اخبار انتخابات ریاست جمهوری و حضور رقیبان جدی میشه که مطمئنا الان در حال رصذ مشکلات پدیده و میزان و ثامن الحجج و …. هستند که با بی تدبیری هر چه تمامتر این دولت مخصوصا جناب سیف به اینجا رسیده . من منکر تخلفات موسسات بدون مجوز نیستم و کار ساماندهی بهترین کار برای این موسسات بوده . اما چرا بجای حل مشکلات در فضای گفتمان شمشیر را از رو بسته اند . کشور ما که ادعای دیپلماسی و حل مشکلات از طریق گفتگو داره و برای فرار از تحریمها زیر بار همه چیز رف . چرا ما را تحریم کرده اند و ما از دسترسی به پول خودمان معذوریم ؟
  دیگه آدم به چی اطمینان کنه . چرا با گفتگو در فضای دوستی کار را حل نکردید و چرا ما سپرد گذاران که گول کلمه ((( تحت نظارت بانک مرکزی ))) و تبلیغات میلیاردی در صدا و سیمای میییلی و نه ملی و برنامه ماه عسل و …. و شعب بسیار شیک خوردیم باید چوب این ندانم کاریها را بخوریم چرا همان اول کار که این موسسات کوچک بودند با آنها برخورد نکردید و بعد ۱۵ سال که هزاران میلیارد از پول مردم را گرفته اند به فکر افتاده اید . و چرا های دگر و دگر ؟

 3. احسان شنبه 3 بهمن 1394

  با سلام خدمت اقای میر علی ما با اعتماد به شما ونام مقدس ثامن الحجج منزلمان رافروختیم به امید این که باسود ان هزار مشکل وبدبختی خانواده هایمان را حل کنیم خواهش می کنیو در حق ماپدری کنید واین خانواده از هم گسیخته را دور هم جمع کنید شما می توانید خواهش می کنیم با بانک مر کزی کنار بیایید وبه ما رحم کنید به خدا قسم خانواده امان از غصه بیمار شدند ما به شما اعتماد کردیم به خاطر خدا وثامن الحجج قلب های نا ارام ما شاد کنید
  م

 4. رسواگر پنج‌شنبه 8 بهمن 1394

  عزیزه دلم تو اسباب اثاثیه تو فروختی که با سوده پولت دوباره همون اثاثیه رو بخری؟!چقدر دروغ اخه,جالبه همه یهویی بچه هاشون مریض شدن و چک دارن,بابا پوله خودمونه چرا دروغ میگین تا پول خودتونو بگیرین.حسابارو بسته بانک مرکزی فقط باید تا ١٢ ام وایسیم

 5. جواد شنبه 3 بهمن 1394

  درود بر شما که حرف میلیون ها مشتری و کارمندرو زدید
  زنده باد ثامن الحجج زنده باد میر علی
  لعنت به بدخواهان که روزی دستشون رو میشه و ماه پشت ابر نمیمونه
  لعنت به همه کسانی که مردم بیچاره رو قربانی اهداف …خودشون میکنند
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 6. کارمند موسسه شنبه 3 بهمن 1394

  با سلام
  [این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده]

 7. زهرا شنبه 3 بهمن 1394

  درود بر شما.حرف دل همه رو زدین

 8. شایان شنبه 3 بهمن 1394

  با رصد اتفاقات در این مدت متوجه شدیم که مقصر اصلی این جریان فقط و فقط جناب …هستند آقای …دنیا دار مکافاته از عاقبت تمصمیمی که گرفتید بترسید بازی کردن با مال و زندگی مردم مطمیین باشید تاوان داره خدا به راحتی ازش نمیگذره شما هم دارید به سپرده گذاران آسیب یزنید هم سه چهار هزار جوان شاغل در موسسه . دولت خودتون که عرضه الشتغالزایی نداره پس لطفا دست از ضربه زدن به کسی که ایجاد اشتغال کرده بردارید . به شما اطمینان میدم با این کاری که کردید بدترین ضربه رو به هم حزبیهاتون در انتخابات پیش رو زدید ازهم حزبیهای شما کسی رای نمیاره(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 9. ستاره شنبه 3 بهمن 1394

  … هم تو بدبختی مردم نقش مهمی داره. این اقای …هم نامه هاش جانبدارانه ست. هم …هم ……هر دو واسه ما نقشه کشیدن. ما به هیچ کدوم اعتماد نداریم. ما پولمون رو میخوایییییممممم. ما بیچاره شدیم. ما استرس می کشیم. این چه وضع و مصیبتیه.(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 10. علی شنبه 3 بهمن 1394

  دوستان به شماره ۱۱۱دفتر ریاست جمهوری زنگ بزنید مشکلاتتان را در مورد موسسه بگوییید یک دست باید فریاد بزنیم تا شاید دیده شویم

 11. حسین شنبه 3 بهمن 1394

  چه ملته خوبی داریم! فازتون چیه شماها هی نامه ردو بدل میکنین!جمش کنین این مسخره بازیارو!میرعلی اگه چیزی تو دستش داشت رو میکرد!سبزواری! خدارو شکر بانک مرکزی وجود داره تا جلوی اونارو بگیره و پوله ملتو هرچند تو مدت پس بدن وگرنه خوابه پولامونو باید میدیدیم.

 12. سبحان یکشنبه 4 بهمن 1394

  کاملا باهات موافقم حسین جان . بخدا صبح زنگ زدم سرپرستی مشهد یک خانم از روابط عمومی جواب داد گفتم خانم تکلیف ماها که سپرده کلان داریم چی میشه گفت اصلا خبر ندارم . گفتم خب چرا گذاشتید کار به اینجا بکشه به جان پسرم با پررویی تمام گفت مقصر خودتونید میبایست به شعب حمله نکنید . خودتان کردید حالا هم بدوید دنبال پولتان . وقتی روابط عمومی یک موسسه اینگونه پاسخ میدهد که قطعا بیان کننده سخنان مدیر عامل ( الف . میم ) است . واقعا بحال خودم گریم گرفت که کجا سرمایه گذاری کردم . ولی خدا را شکر بانک مرکزی پشت ماست حتی چند صباحی دیر تر اما در این موسسه بسته بشه تا یاد بگیرند جواب مشتری را چطور بدهند .

 13. ياعلي شنبه 3 بهمن 1394

  ولی خب مشکل اینه بانک مرکزی ایشونو نمیخواد و الان داره زمینه چینی میکنه که همه کاسه کوزه هارر سر اقای میرعلی بشکنه تا خودشونو تبرئه کنند و کارنامه سیاهشونو سفید کنند!

 14. درمانده یکشنبه 4 بهمن 1394

  اقای میر علی به خدا قسم شما به ما متعهد شدید وقتی قرار داد بین ما نوشته شد نمی دانم بانک مرکزی از شما چه می خواهد خودتان قضاوت کنید اگر بخشی از خواسته شما انجام نشود یا مثلا شعبه های شما کم شود بهتر است یا این که کل موسسه نابود شود اگر موسسه بماند شما میتوانید با ایجاد مراکزی دیگر هم کارمندانتان با ایجاد مشاغل جدید بی کار نکنید هم موسسه را نجان دهید هم ما سپرده گذاران بدبخت را شما را قسم به مولایمان ثامن الحجج تا دیر نشده اعتمادی را که به شما کردیم را بی پاسخ نگذارید ونجاتمان دهید از این بلا تکلیفی وسر در گمی

 15. milad یکشنبه 4 بهمن 1394

  این نامه سپرده گذارنیست نامه یه کارمندموسسه ثامن الحجج هست که میخواد بااین حرف هاازکاربیکارنشه بردارمن اگه مجوزمیگرفت تاالان گرفته بود این موسسه دیگه وجود خارجی نداره رسمامنحل شده شمادنبال یه کارشرافتمندانه بگردلطفا پولموازحلقومتون میکشم بیرون بااین حرفاتون

 16. milad یکشنبه 4 بهمن 1394

  ای بابا من موندوم کدوم سپرده گذار… این نامه رومینویسه این نامه یکی ازکارمندای موسسه ثامن الحجج است که ازترس بیکارشدن اومده این اراجیف نوشته مطمن باشید نمیتوانید بااین حرف هانظررییس بانک مرکزی دکترسیف عوض کنید لعنت برکسانی بادکه با آبروی مردم بازی کردن ۱۰میلیون پول جهیزیه خواهرم ۲۰ میلیون پول پیرزن پیرکه هرماه برای دریافت سودش لحظه شماری میکرد آقای دکترسیف مامردم حمایتت میکنیم واجازه نمیدهیم این کارمندان بااین حرف هابخواهند مظلوم نمایی کنن الان رکود کشوروکمبود نقدینگی سوغات همین موسسات غیرمجازومخصوصا موسسه ثامن الحجج وبااستفاده از نام مقدس ائمه اطهار مملکت دراین رکودقرارداده واین کارمندان باتبلیغاتشون باعث شدن خیلی هاپول روببرن اون سرمایه گذاری کنن ونقدینگی ورکودبه جامعه تحمیل کنن من ازحق خودم نخواهم گذاشت میرعلی بایدمحاکمه وزندانی بشه و موسسه منحل بشه(این پیام ویرایش شده است … بانک مردم)

 17. ایرانی یکشنبه 4 بهمن 1394

  خدا حفظ کند آقای دکتر میرعلی را که برای کارمندان ثامن الحجج مانند پدر است بلکه والاتر از پدر.ثامن الحجج یک خانواده چند هزار نفری است که پدری مهربان و دلسوز و دینداری دارد که این روزها مسولین بانک مرکزی آرامش چند هزار کارمند و چند میلیون سپرده گذار را برهم زده است و به جای تشکر از کارآفرینی این مرد چه کارها که نکردند. انشالله خداوند خود حق مظلوم را از ظالم بگیرد.

 18. مستاجر یکشنبه 4 بهمن 1394

  دولت تدبیر وامیداین تنهاچرخ زندگی ماراهم که لنگان میچرخید پنچرکرد . ویک لقمه نون باقیمانه راهم که سر سفره زن وبچه مابود به یغمابرد.
  خدایا به توپناه میبریم.

 19. حمید یکشنبه 4 بهمن 1394

  آقای میر علی شما که کاربلد نبودید چرا ما و خودتان را با هم به قعر چاه بردید؟

 20. milad یکشنبه 4 بهمن 1394

  متاسفم که متن منو قرارندادید

 21. محمد یکشنبه 4 بهمن 1394

  درود بر شرف و غیرت میرعلی درود برشما اقای صادقی

 22. سپرده گذار ثامن الحجج یکشنبه 4 بهمن 1394

  ………….. هردوتاشون پول مارو بدید بریم پی کارمون .
  (این پیام ویرایش شده است…بانک مردم)

 23. سپرده گذار ثامن الحجج یکشنبه 4 بهمن 1394

  فردا ۵ بهمن است کو سودهارا پرداخت می کنند بیانیه های موسسه همگی
  پوچ هستند.

 24. باران یکشنبه 4 بهمن 1394

  تقصیر خود مردم بود اگه به حرفشون گوش نمیکردین و هجوم به شعبات نمیاوردین وضع موسسه خراب نمیشد که حالا همون خودشونا ازاین شرایط استفاده کنن و همه رو به جون هم انداختن مردم بدبخت رو شب عیدی به این بانک اون بانک اونم با گدایی پولشونو ذره ذره بگیرن پاس بدن

 25. سپرده گذار ثامنالحجج پنج‌شنبه 8 بهمن 1394

  تورخدا اینقدر طولش ندید ب[این پیام توسط بانک مردم ویرایش شده]

 26. سپرده گذار اصفهانی پنج‌شنبه 8 بهمن 1394

  سلام اقای میرعلی با موسسه مالی درست کردنت
  ما را بدبخت کردی پول برا دکتر بردن بچه ام ندارم
  خودت جای گرم نشسته ای بفکر ما نیستی
  رفتم شعبه احمد اباد اصفهان کارمندتون میگه ده درصد از پولت را میگیرم
  تا تو ماشینم بصورت پنهانی پولت را بهت بدم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه