تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 19971 تاریخ انتشار : 17 فروردین 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: روابط عمومی پست بانک ایران خبرداد: زمان برای داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی پست بانک ایران تا پایان ۲۰ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، مقرر است پست بانک ایران برای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب کند که بر این اساس داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به نشانی اینترنتی www.postbank.ir مراجعه کنند.

گزارش مذکور می افزاید: بنابر اعلام اداره کل امور کارکنان پست بانک ،داوطلبانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند می توانند در این آزمون که در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
بنابراین گزارش: رده های شغلی موردنیاز نگهبان، متصدی امور بانکی، کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی است و عنوان های آزمون عمومی برای همه رده های شغلی زبان انگلیسی، معارف اسلامی و ریاضی، کامپیوتر، هوش و استعداد تحصیلی و آزمون اختصاصی برای رده شغلی کارشناس حقوقی شامل متون حقوقی(انگلیسی)، حقوق تجارت، حقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی و کیفری و متون فقه، رده شغلی متصدی کارشناس (ارزی) شامل مالیه بین الملل، تجارت بین الملل بانکداری بین الملل، خرید و سفارشات خارجی و زبان انگلیسی (بازرگانی) است. افراد قبول شده در آزمون کتبی پس از انجام مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی به استخدام پست بانک ایران در می آیند.
داوطلبان واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنائی با نحوه ثبت نام و همچنین عناوین شغلی مورد نیاز استان ها به وب سایت این بانک به نشانی؛www.postbank.ir مراجعه کنند. کارت ورود به جلسه آزمون و تاریخ برگزاری آن نیز از طریق وب سایت پست بانک ایران اعلام می شود.
قرار بود این آزمون اسفندماه سال ۱۳۹۴ برگزار شود که به دلیل نزدیک بودن زمان آن با تعطیلات نوروزی مهلت آن تمدید شده است.

پست بانک

Twitter Google+ Facebook
2,215 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه