تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 21954 تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مسکن با ارسال جوابیه‌ای به بانک مردم توضیحاتی در مورد یکی از مشتریان که تراکنش ناموفقی با عابربانک مسکن داشت ارسال کرده است. 

به گزارش بانک مردم، گزارش ما در مورد کارگری بود که مبلغ ۳ میلیون تومان آن در یک تراکنش بین بانک مسکن و پست‌بانک ناپدید شده بود اما گویا پیگیری‌های مسوولان بانک مسکن موجب شده مشتری مذکور پس از یک ماه به پول خود برسد.

اقدام روابط عمومی بانک مسکن برای توضیح در این مورد قبال تقدیر است و بانک مردم از شفاف‌سازی و پاسخگویی این بانک تشکر می‌کند. امیدواریم همه بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور شفاف‌ساز و پاسخگو باشند.

در زیر مشروحجوابیه مذکور را می‌خوانید:
مدیریت محترم پایگاه خبری بانک مردم

با سلام و احترام

با عنایت به مطلب درج شده در آن پایگاه خبری محترم با عنوان « ۳ میلیون پول کارگر در بانک مسکن غیب شد» مطلب ذیل جهت تنویر افکار عمومی و پاسخگویی به آن پایگاه خبری محترم ارایه می شود.

خواهشمند است دستور فرمایید طبق قانون مطبوعات نسبت به درج آن اقدام شود

درتاریخ ۲۸ اسفند ماه ۹۴ مشتری بانک مسکن اقدام به انتقال وجه ازطریق دستگاه خودپرداز یکی از بانک ها به مقصد کارت آن بانک می نماید که به دلیل ناموفق بودن تراکنش از سوی آن بانک وجه به حساب مشتری بانک مسکن برگشت داده می شود. لیکن در تاریخ ۳/۱۰/۹۵ مرکز شتاب با مغایرت گیری مجدد به دلیل خطای موجود در اطلاعات بانک مقصد تراکنش انتقال وجه مشتری را موفق شناسایی می نماید و مراتب را جهت اقدام لازم به بانک مسکن و بانک مقصد اعلام می دارد. علیرغم آنکه درحساب هر دو طرف مبدا و مقصد، تراکنش اصلاحیه( واریز- برداشت) اعمال شده است. براساس اعلامیه مرکز شتاب مجددا مبلغ تراکنش از حساب مشتذری مبدا کسر می شود. در حالی که بانک مفصد نیز می بایست وجه مذکور را به حساب مشتری مقصد واریز می نمود که با پیگیری های بانک مسکن موضوع به بانک مذکور یادآوری و تاکید شد، که در نتیجه در تاریخ ۲۲/۱۰/۹۵ ساعت ۳۹: ۰۵: ۸ وجه به حساب مشتری مقصد منظور شد.

لازم به ذکر است که موارد فوق برای مشتری تشریح و ضرورت پیگیری واریز وجه به حساب مقصد از سوی بانک مقصد به وی اعلام شده بود.

۴۲۱۲۲۶۲۷۶_۱۴۴۴۵۰_۵۲۳۹۶۶۴۶۱۳۹۳۵۹۹۲۴۰۰ (۱)

Twitter Google+ Facebook
3,067 views
نظرات
 1. الف الف جمعه 3 اردیبهشت 1395

  طبق قانونی که اخیرا تصویب شد مقرر گردید در چنین مواردی خسارت پرداخت شود. شد؟

 2. پ الف جمعه 3 اردیبهشت 1395

  نگفتن نشده؛ و اگر هم قرار باشه کسی پرداخت کنه،بانک مبدا هست،(البته با توجه به این توضیح میشه گفت اشکال در بانک مقصد یا شبکه شتاب بوده)؛تضور نمیکنم بانک مسکن باید خسارت رو بده؛و نیازی نمیبینم که بخوان در توضیحشون مطرح کنن

 3. مسعود جمعه 3 اردیبهشت 1395

  بازم گلی به جمال بانک مردم واقعأ دستتون درد نکنه.
  انشاء ا… با پیگیری بانک مردم مشکل سپرده های کلان و کارمندان زحمتکش در ثامن الحجج نیز حل بشه.
  باز خسته نباشید به شما عزیزان بانک مردم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه